در چین ، مرگ کوید پس از 8 ماه ، WHO در ووهان برای بررسی همه گیری: 2 بازرس مثبت

[ad_1]

دیروز چین مرگ جدیدی را در رابطه با Covid-19 ثبت کرد ، این اولین مورد در هشت ماه گذشته است. این موضوع توسط کمیسیون ملی بهداشت در به روزرسانی های روزانه خود اعلام شد و مشخص کرد که این مورد در استان هبی ثبت شده است ، جدی ترین شیوع در حال حاضر در کشور.

در همین حال ، 138 مورد جدید ویروس کرونا در کشور وجود دارد که با 124 مورد عفونت داخلی و 14 مورد وارداتی به بالاترین میزان از مارس 2020 رسیده است. عفونت های داخلی جدید بیشتر در استان هبی (81) و شمال هیلونگ جیانگ متمرکز است. (43) که از روز گذشته در وضعیت اضطراری به سر می برد.

انتظار می رود امروز 10 نفر از سنگاپور وارد ووهان شوند کارشناسان بین المللی سازمان بهداشت جهانی (WHO) که باید با دانشمندان چینی همکاری کند تا منشا ویروس را بازگرداند. با این حال ، چین پس از ثبت مثبت بودن آنها از طریق آزمایش آنتی بادی در سنگاپور ، از دسترسی به دو عضو تیم تحقیق منصرف شد..

وال استریت ژورنال با استناد به منابع نزدیک به پرونده می نویسد. از طرف دیگر ، 15 نفر دیگر از اعضای هیئت ، طبق برنامه ، به شیوع بیماری همه گیر که به یک بیماری همه گیر تبدیل شد ، به شهر ووهان رسیدند. اولین دشواری عمده ، مأموریت حساسیت سیاسی دیگری را به وجود آورد که پکن یک کمپین گسترده را برای س questionال از منشا of این عامل بیماری زا آغاز کرد ، که برای اولین بار در تمام حدت خود در مرکز چین کشف شد.

سازمان جهانی بهداشت و پکن ماه ها به مذاکره در مورد شرایط این مأموریت پرداخته اند که چندین بار به تعویق افتاده است و محققان آژانس سازمان ملل متحد می گویند که آنها درک درستی از پیشرفت دانشمندان چینی در مورد آنچه باید انجام شود ندارند. همکاری رسانه های دولتی چین بدون ورود جزئیاتی درباره ترکیب آن ، از ورود تیم WHO به ووهان امروز صبح خبر دادند.

WHO عدم ورود دو نفر از متخصصان خود در ورود به چین را تأیید می کند ، بخشی از هیئت 15 نفره اعزامی به ووهان که از نظر آزمایش سرولوژی ضد Covid در سنگاپور مثبت بود ، اما اظهار داشت اعضای گروه “قبل از عزیمت منفی بودند ” سازمان ملل در توئیتر گفت: “همه اعضای تیم چندین آزمایش منفی PCR و آنتی بادی در کشورهای خود انجام دادند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *