در مدرسه ، دانش آموزان ماسک روبان می پوشند ، اما تعداد کمی از آنها ماسک روبان می زنند

[ad_1]

به صورت کامل یک بیماری همه گیر پوکیبرای مقابله با شرایط اضطراری ، اما در عین حال به دانش آموزان اجازه می دهد با خیال راحت به کلاس برگردند ، دولت تصمیم گرفته است به همه کودکان ماسک یکبار مصرف ارائه دهد. در واقع ، از ابتدای سال تحصیلی ، بسته های وسایل محافظتی به صورت هفتگی توزیع می شود ، اما اغلب به جای صورت دانش آموزان ، در پایان در کمد خانه پایان می یابد.

ماسک های مورد نظر نوارهایی هستند که از سر وارد می شوند و دارای دو نوار مو هستند. همانطور که در ویدیویی منتشر شد که در فیس بوک ، الکس کورلازولی منتشر شد ، توسط برخی به نام “پوزه” و توسط دیگران برای “خفه کردن” خوانده شد.

چرا دانش آموزان آنها را تحمل نمی کنند؟ دلایل مختلفی وجود دارد: از آنجا که باریک هستند (اقدامات همیشه مناسب نیستند) ، شما نمی توانید نفس بکشید ، برای کسانی که موهای بلند دارند پوشیدن آنها آزار دهنده است و حتی برای بعضی ها بوی بد می دهد. از طرف دیگر ، ما هیچ چیز برای ایمنی دستگاه شکایت نداریم: در بسته 10 بخشی ، که دارای آرم نخست وزیر است ، می خوانیم که آنها نوع IIR هستند ، که “هدف آن محدود کردن انتقال عفونی است عوامل بین بیماران و کارکنان. بالینی در حین جراحی و سایر شرایط پزشکی با نیازهای مشابه. هدف اصلی آنها محافظت از بیمار در برابر عوامل عفونی یا حمل توسط بیماران و افراد دیگر برای کاهش خطر انتشار عفونت ها ، به ویژه در شرایط اپیدمی یا همه گیر است. “

و بنابراین حمایت از مدنی آنها را به مدارس می دهد ، معلمان دانش آموزان و دومی آنها را در خانه رها می کنند ، ترجیح می دهند موارد خریداری شده توسط والدین آنها ، جراحی یا پارچه ای و مجاز باشد.

اتلاف پول و تلاش. در طی ماههای مختلف ، گزارشهای زیادی به مقامات مسئول رسیده و در این بین مدارس به توزیع آنها ادامه می دهند: تا زمانی که “مواد قبلی” کنار گذاشته نشوند ، تحویل کلاسهای جدید “راحت تر” برای دانش آموزان دشوار بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *