در فرانسه ، شبح بلوک سوم برای “نسخه انگلیسی”

[ad_1]

طیف a قفل سوم بر فراز فرانسه معلق است، از ترس انواع جدید و مسری ویروس کرونا. وزیر بهداشت ، اولیویه وران گفت ، در صورت وخیم شدن اوضاع ، به ویژه با انتشار نسخه انگلیسی ، “ما می توانیم مجبور به اقدامات سختگیرانه تری شویم ، که در صورت نیاز به شرایط منجر به بسته شدن می شود.” 20 ساعت “در TF1.
وزیر افزود: “امروز ما در این مرحله نیستیم.” به امید اینکه از ساعت 6 بعد از ظهر منع رفت و آمد در سرتاسر کشور برای مقابله با بیماری همه گیر به اندازه کافی کار کند.

وزیر بهداشت فرانسه از کمپین واکسیناسیون که علیرغم مشکلات پیش از این بیش از 75 مزیت برده است ، دفاع کرده است. وی گفت: “در 95٪ موارد ،” همه کارها بدون نقص انجام می شود “، وی هدف واکسیناسیون 70 میلیون نفر را از هم اکنون تا پایان ماه اوت آینده تکرار کرد. وران همچنین از شهروندان خواست که قوانین فاصله اجتماعی را رعایت و تقویت کنند و از ماسک های خانگی استفاده نکنند.

رئیس جمهور این کشور ، امانوئل مکرون ، قبلاً به انتقادات گسترده از مدیریت بحران بهداشتی این کشور پاسخ داده و گفته است “شکار مداوم اشتباهات” فرانسه را به “کشوری با 66 میلیون دادستان” تبدیل کرده است.

در همین حال ، روز گذشته آستانه 20،000 مورد مثبت ویروس کرونا در 24 ساعت فراتر رفت ، در حالی که تعداد هفتگی عفونت ها باید در مقایسه با هفته گذشته ، بیش از 128،000 ، پایدار باشد. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *