در سیسیل ، 500 زن در برابر معاون لگا فیگوشیا: “او استعفا می دهد”

[ad_1]

پانصد زن فقط برای مردان به سیاست نه می گویند و خواستار استعفای وینچنزو فیگوچا می شوند، یک معاون لیگ شمال که در روزهای اخیر “با یک جمله شوونیستی خشن و مردانه” در مورد عدم حضور زنان در تغییر دولت منطقه به رهبری نلو موسومچی صحبت کرده است.

“سقوط سبک” ، که نشان می دهد – گروه سیسیلی در نامه نوشتند ، که جمع آوری می کند دانشجویان و استادان ، بازیگران ، حرفه ای ها ، فعالان و روزنامه نگاران – “استکبار در قدرت ، حرص و آز و جهل نسبت به کسانی که معتقدند مجازات نشده اند. از کسانی که فرهنگ مرد سالاری و ماشین گرایی را پرورش می دهند ، این باعث می شود یک پیش داوری اخلاقی نسبت به یک چشم انداز متکثر باشد که از همه حساسیت ها استقبال می کند و برای آنها ارزش قائل است.”

تصدیق فیگوچا “یک بار دیگر تصدیق خرده فرهنگی است که امروزه در بخشی از سیاست وجود دارد ، خشن ترین و محافظه کارترین ، که هنوز هم معتقد است قدرت تصمیم گیری برای زندگی دیگران باید مردانه باشد. در عوض ، این را قبول نمی کند “زنان فرصتی برای کمک به تولید برابری ، فرصت های برابر ، گشودگی ، ذوب شدن هستند. و بنابراین مستثنی شود. “

محرومیت زنان از دولت منطقه برای امضا کنندگان این سند “اخباری ناراحت کننده است که سال جدید را به بدترین شکل برای سیسیل و همه زنانی که هر روز در رشد فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی سیسیل سهیم هستند آغاز می کند. “ایزولا. اما متأسفانه ، این مطابق با آنچه هر روز از اخبار و آمار به دست می آید مطابقت دارد.”

علاوه بر این ، از سال 1947 ، این یک پیچ و تاب است ، در نیمکت های Sala d’Ercole فقط 46 زن از مجموع 811 نماینده انتخاب شده در مجمع بودند. کمی بیش از 5 درصد این جزیره از نظر در دسترس بودن مکان در اتاق کودکان (کمتر از 10 کودک از 100 کودک) و تمام وقت (کمتر از 6 کودک از 100 کودک) آخرین جزیره است. از نظر اشتغال زنان در مقیاس اروپایی عقب است. حتی در سیسیل ما فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان دبیرستان بیشتر از مردان هم سن و سال خود داریم ، اما از هر 10 زن تقریبا 8 نفر کار نمی کنند.

سیسیلی ها تأکید می کنند: “فقط نمایندگی سیاسی جنسیت ، قومیت ، مذهب ، گرایش جنسی ، منشأ جغرافیایی ، زبان ، عقاید سیاسی ، موقعیت شخصی و اجتماعی” ، دلایل ناامیدکننده ای را تأیید می کند که سیاست همه مردها مثر نیست. بیایید دنیایی که در آن زندگی می کنیم را بهبود ببخشیم. عکس همه شرایطی که از نظر تاریخی ، اجتماعی و فرهنگی منجر به ناهمگنی کمیاب در نمایندگی سیاسی شده است ، باید با اقدامات قانونی ، اجتماعی و سیاسی ، به معنای وسیع کلمه دنبال شود. ما همیشه می خواهیم علیه اعمال ، زبانها ، تصمیماتی که می خواهند زنان را تحقیر کنند ، قهرمانانه آنها در صحنه سیاسی و آنها را به تاریکی شکست اجتماعی بکشند. اما ما آنجا نیستیم. عذرخواهی کافی نیست ، نه این بار. فیگوسی بازیکن لیگ شمال استعفا داد. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *