در سیسیل ، فروش موفقیت آمیز نیست: در هفته اول ، مجموعه ها در مقایسه با سال 2020 به نصف کاهش یافته است.

[ad_1]

تصویر سیاه با کاهش درآمد بیش از 50٪ نسبت به سال گذشته. این عکس تلخی است که توسط Confesercenti Sicilia در هفته اول فروش در این جزیره گرفته شده است. کانونی که 70 شرکت سیسیلی در بخش پوشاک و کفش در آن شرکت کردند که پرسشنامه ای با 8 سوال دریافت کردند.

شرکت هایی که به دلیل تعداد کارمندان ، نقاط فروش و گردش مالی (بیش از یک میلیون یورو) در اقتصاد تجاری منطقه نقش مهمی دارند. از نظر سرزمینی ، 70 درصد شرکت ها در پایتخت شهرهای مسینا ، پالرمو و کاتانیا فعالیت می کنند. 30٪ برای Agrigento و Ragusa. در درجه اول از معامله گران خواسته شد تا با انتخاب بین سه گزینه “منفی” ، “بسیار منفی” و “به اندازه کافی مثبت” ارزیابی اولیه از روند تعادل را انجام دهند.

همه مصاحبه شوندگان دو گزینه اول و تقریباً 7 از 10 گزینه را انتخاب کردند که جدی ترین عبارت “بسیار منفی” است. همچنین از یک سوال دیگر برای تعیین کمیت تلفات ، از بین دامنه های مختلف ، سال شد. و به این س 65ال 65٪ “بیش از 50٪” پاسخ داده اند ، در حالی که 35٪ خسارت “را در 50٪” تخمین زده اند.

رئیس کنفرانس سیسیلیا گفت: “این یک نتیجه بسیار نگران کننده است.” ویتوریو مسینا – خصوصاً به این دلیل که ما در ابتدای کار هستیم که به نظر می رسد یک بلوک جدید است و دوباره بر بخش پوشاک و کفش تأثیر می گذارد ، که تاکنون به درستی در مورد نوشابه ها توجه نشده است. اینها ارزیابی هایی هستند که بر زمان حال سنگینی می کنند و ابرهای بزرگی را برای بهبود در افق ایجاد می کنند. در حقیقت ، 69٪ از مصاحبه شوندگان از اقدامات شدید شرکت مانند “کاهش کارکنان” و / یا “تعطیلی فروشگاه ها” ترس داشتند ، در حالی که تقریبا 12٪ گفتند که قبلاً شعبه شرکت را تعطیل کرده اند.

از معامله گران هشت س askedال خواسته شد تا سعی کنند این تصویر را ترسیم کنند ، اما همچنین روش های مفیدی را برای تغییر روند آن مشخص کنند. در حالی که 83٪ – کمی بیش از هشت از ده پاسخ دهنده – منطقه باید وزن بیشتری بر دولت ملی بگذارد ، اقدامات اضطراری مانند “تخلیه سهام” نیز ممکن است برای بخش مفید باشد (35٪ مصاحبه) ، “افزایش فصل “29.4٪” و “سایر اقدامات” (44،) ، که Confesercenti خواسته است به آنها اشاره کند و عناصر “وام های غیر قابل بازپرداخت” در بالای آنها برای جبران کمبود نقدینگی و “کاهش مالیات های محلی” وجود دارد .

حتی ورود واکسن نیز برای کارآفرینان مصاحبه شده دلگرم کننده نیست. 58.8٪ خود را “دلسرد” توصیف می کنند در مقایسه با 2021 در مقایسه با “متوسط ​​اعتماد به نفس” 38.2٪ و خجالتی 3٪ “خوش بین”. مسینا می گوید: “ما در همه استان ها کار می کنیم تا بسترهایی را برای پیشنهاد برنامه ایجاد کنیم که از شهرداری ها شروع می شود تا به دولت های منطقه ای و ملی برسند.” فقط در روز جمعه ، به دنبال درخواست Fiepet Confesercenti ، مخفف اختصاری شرکتهای پذیرایی ، شهردار لئولوکا اورلاندو در نامه ای به دفاتر خواستار به تعویق انداختن تدابیر شدیدتر علیه کسانی که در قبال پرداخت مالیات نیستند ، شد. ما متقاعد شده ایم که تنها با مشورت خوب می توان بر این دوره وحشتناک غلبه کرد. اگر همه به سهم خود عمل کنند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *