در سیسیل ، ثبت عفونت های کوید بازگشت وی به دبیرستان را به تأخیر انداخت

[ad_1]

تعداد افراد آلوده به Covid-19 در سیسیل هنوز در حال افزایش است و بازگشت را به دانش آموزان دبیرستان موکول کنید. در حالی که شهردار پالرمو لئولوکا اورلاندو می گوید آماده تعطیلی مدارس شهرداری است.

وضعیت نگران کننده بعد از ظهر دیروز ، پس از انتشار بولتن روزانه ، که در آن درصد مثبت سیسیل بالاترین میزان در ایتالیا است ، آغاز شد. بنابراین روبرتو لاگالا ، مشاور آموزش منطقه ای گفت که آماده انجام این کار است بازگشت به دبیرستان را متوقف کنید. قبلاً از فردا به دوشنبه موکول شده است ، حداقل برای یک هفته دیگر دوباره می لغزد. اما یادگیری از راه دور به احتمال زیاد می تواند راه حلی باشد که تا پایان ژانویه انتخاب می شود.

من هستم 1،692 مثبت مثبت برای ویروس کرونا روی 9،767 سواب درمان شده. تعداد کشته شدگان در 24 ساعت گذشته 29 نفر بوده است که منجر به مرگ 2593 نفر از زمان ابتلا به بیماری همه گیر شده است. موارد مثبت 37،739 با افزایش 313 مورد است. در بیمارستان 1384 پذیرش وجود دارد که 4 مورد کمتر از دیروز است ، در حالی که پذیرش تحت رژیم معمول 1190 ، 8 بیشتر از دیروز است. 194 مورد بستری در بخش مراقبت های ویژه وجود دارد که 4 مورد بیشتر از دیروز است. 1350 شفا یافتند.

ویروس کرونا ، یک بولتن چشمگیر برای سیسیل: بالاترین درجه مثبت بودن را در ایتالیا دارد

“افزایش عفونت ها دور از انتظار نیست. این نتیجه رفتارهایی است که همه ما قادر به تشخیص آن بوده ایم ، و همچنین توسط برخی تصاویر از شهرهای ما مستند شده است. اگر از یک طرف ، خوشبختانه ، یک فرکانس غیرقابل انتقاد از بستری شدن در بیمارستان را مشاهده کنیم ، مسئله دیگری است توصیه می شود اقدامات تخفیف ویژه ، متناسب با شرایط ، انجام شودمشاور بهداشت منطقه ای روگرو رازا ، که بعد از ظهر دیروز در جلسه CTS با لاگالا شرکت کرد ، می گوید.

هشدار عفونت ، اورلاندو:

با توجه به افتتاح مدارس ، اقدام لازم است. هشدار همچنین توسط کریستوفورو پومارا ، استاد پزشکی قانونی در دانشگاه کلینیک دانشگاه در کاتانیا و عضو کمیته تحقیقات اضطراری فنی منطقه کوید: “ما باید در مورد همه چیز فکر کنیم ، نه فقط در مورد مدرسه ، زیرا همه ما در معرض خطر عفونت هستیم. اگر هنوز برای کسی روشن نبود اگر موضوع مدرسه است ، بنابراین ، من به عنوان یک مدرس دانشگاه ، می گویم که همه مدارس باز می شوند ، اما 50 درصد نه ، آنها همه چیز را باز می کنند و می روند. اما اگر می خواهیم برنامه نویسی جدی و قابل اطمینان انجام دهیم ، من تعجب می كنم كه آیا مدرسه آنطور كه ​​باید باشد ، اولویتی است كه در آن زمان سفارش تعدادی از واكسن ها از جمله اولویت و كارمندان مدرسه و همچنین گروه های بهداشتی و آسیب پذیر ضروری بود.

در همین حال ، افرادی هستند که خواستار اقدامات محدودتر هستند. مارکو Gerierro ، عضو دبیرخانه منطقه ای حزب دموکرات سیسیلی ، گفت: “رئیس منطقه Musumecci در حال انجام اقدامات برای جلوگیری از تکرار صحنه هایی است که قبلا در ماه های اخیر دیده شده است ، با واحدهای مراقبت های ویژه و آمبولانس ها ساعتها از بیمارستانهای ما دور مانده است. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *