در حین درس با دانش آموزان ، در مقابل وب کم رابطه جنسی برقرار کنید ، معلم اهل اوربینو استعفا می دهد

[ad_1]

در حین آموزش ویدیویی با پدر ، در مقابل وب کم رابطه جنسی برقرار کنید: این کار توسط پروفسور آکادمی هنر در اوربینو انجام شد و متقاعد شد که دوربین او خاموش است. عملی که وی را مجبور به استعفا کرد.

این خبر توسط ایل رستو دل کارلینو فاش شد. این حادثه قبل از تعطیلات کریسمس اتفاق افتاد. این مرد ، یک استاد محترم آکادمی ، امروز به عنوان میلیون ها دانشجو و معلم با این سخنرانی در پدر ارتباط داشت. سپس ، در حین درس ، وی ویدئویی را درج کرد که به موضوعی که با آن سر و کار داشت پایان داد ، فکر کرد که دیگر در قاب دوربینی که آزاد کرده بود نیست ، بنابراین در خانه خود با شخص دیگری رابطه جنسی برقرار کرد. با این حال ، دانشجویان به دیدن همه چیز ادامه دادند و بنابراین این خبر به رئیس آکادمی لوکا سزاری رسید. تشکیل درخواست توضیح و استعفای بعدی اجتناب ناپذیر است. معلم همچنین نامه ای به دانش آموزان فرستاد تا از این واقعه عذرخواهی کند.

سزاري توضيح مي دهد: “با توجه به اينكه ما در مورد شخصيت منتقد ، متولي و قهرمان داستان دنياي هنر صحبت مي كنيم كه همه ما مي شناسيم ، و او استادي بسيار ممتاز است و همچنين بسيار محبوب است ، دوست دارم بگويم محبوب ، قطعاً مورد احترام دانشجويان است.” در یک یادداشت – آنچه در طی یکی از درسهای او اتفاق افتاد یک قسمت بسیار جدی در متن است ، یعنی در زمینه ای که در آن اتفاق افتاده است. به نظر من هر نظر اضافی کاملاً بی فایده ، زائد است. واکنش مدیریت نمی تواند با آنچه که بود متفاوت باشد. از یک طرف ، ما بلافاصله با دانشجویان ملاقات کردیم تا بفهمیم چگونه آنها مبارزه می کنند ، احساسات کاملاً پیچیده ای نسبت به او ندارند. سپس از استادی که موقعیت دانشجویان و م theسسه را کاملاً درک کرده بود خواستیم که خود به خود و آگاهانه استعفا دهد. “

سزاري ادامه داد: “با انجام اين كار ، وي آرزو داشت كه نامه اي مخصوصاً صميمانه تبريك و وداع را براي دانشجويان ارسال كند. احترام و دوستی که شخصاً نسبت به معلم احساس می کنم حتی یک نکته تغییر نکرده است. اما من می خواهم روشن کنم که زندگی او و زندگی هنری ، آموزشی و فرهنگی آکادمی اوربینو باید به وضوح از هم متمایز شوند. این برای ما ، برای همکارانمان ، برای کسانی که در دوره های وی شرکت می کنند ضرر دردناکی است. با این حال ، می خواهم آنچه را که قبلاً به دانشجویان گزارش داده ام یادآوری کنم تا به آنها کمک کند تا در حالت گیجی کار کنند. این تفکر هگل در مورد این است که چه کسی یک اشتباه جدی را مرتکب می شود: یادآوری او فقط به خاطر این اشتباه به معنای “نابود کردن هر کاری است که در زندگی اش انجام داده است” ، کاهش آن تا حادثه این اشتباه.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *