در تغییر ساختار احتمالی دولت ، چه کسی می ماند و چه کسی می تواند ترک کند: نام های قرعه کشی

[ad_1]

Conte-bis در نقطه پایان است. همه با شروع ماتئو رنزی، آنها انکار می کنند که آن را می خواهند ، اما اکنون به نظر می رسد واضح است که اگر دولت کونته موفق شود ، کم و بیش تغییرات اساسی خواهد داشت. یک کلمه ساده برای گفتن ، اما عملی پیچیده از نظر سیاسی ، با نتایج غیرقابل پیش بینی ، خصوصاً با توجه به ماهیت بسیار کوچک ائتلاف قوه مجریه به رهبری “وکیل ایتالیایی”.

روشی که وزیران و مدیران باتجربه تر از کنته توصیه می کنند ، تا آنجا که ما می دانیم روش “جراحی” هدفمند است: چند جعبه که باید سریع عوض شوند. در این عملیات ، طبق شایعات ، همه چیز حول وزارت کشور می چرخد.

اگر کونته حوا را ملاقات کند ، که خواستار شناخت بیشتر است ، در واقع می تواند وزارت دفاع را به هماهنگ کننده ایتالیا ویوا تحویل دهد. اتوره روزاتو. اما این فقط در صورت وزیر دفاع فعلی امکان پذیر است لورنزو جرینی، که در حزب دمکرات بسیار ارزشمند است و همچنین توسط نخست وزیر ، می تواند افزایش دقیق فضای داخلی را تضمین کند. در حقیقت ، مخرب ترین افراد مظنون هستند که ماتئو رنزی می خواهد خودش وارد دولت شود و مستقیماً به سمت فرنسینا می رود.

وزارتخانه ای که توسط رئیس سابق M5S و لوئیجی دی مایو وزیر کار و توسعه پیشین اشغال شده بود ، که تنها – اگر برخی از اطرافیان وی تأیید نکردند – اما طبق گفته برخی منابع ، آنجا را ترک خواهد کرد. داخلی یا به عنوان معاون نخست وزیر با این حال ، بازگشت شخصیت معاونان نخست وزیر ، که در حال حاضر در کنت اول با دی مایو و ماتئو سالوینی وجود دارد ، باعث پیچیده شدن مذاکرات در اکثریت می شود. از آنجا که در این مرحله با معاون نخست وزیر دی مایو ، حزب دموکرات باید ادعای درجه برابر برای یکی از نمایندگان وی یا حتی همانطور که برخی شایعات از ماه ها پیش گفته است ، برای رهبر نیکولا زینگارتی.

در نامهای قرعه کشی که ماههاست در گردش است ، آنها قرار داده می شوند وزرا ، لوسیا آتزولینا ، پائولا دی میشلی و نونشیو کاتالفو نیز در حال بحث و بررسی هستند. اما در ایده اجتناب از یک مدیر عامل کاملا جدید ، M5S و Pd از تغییر وزیران دفاع می کنند. درست مانند ماتئو رنزی ، وزرای وی ترزا بلانووا و النا بونتی دست نخورده هستند ، مگر اینکه خودش تصمیم بگیرد آنها را از قوه مجریه خارج کند تا بحران را تشخیص دهد.

اما در این طوفان ، موضوع تنش شدید یک وزارتخانه نیست ، بلکه یک هیئت ، خدماتی است که طبق قانون باید به یک وزیر بدون کارنامه یا یک معاون وزیر نخست وزیر سپرده شود. کنته آن را برای خود نگه داشت و سعی کرد آن را حفظ کند ، اما در برابر سخت تر شدن اوضاع و وتو متقابل ، به نظر می رسید مطمئن است که بهتر است آن را کنار بگذارد. اسامی در حال گردش dem هستند امانوئل فیانو و میشل بوردو اما گزینه سوم ، انتقال کونته به شخص سوم و قابل اعتماد منتفی نیست. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *