در برنامه بهبود ، بحران دولت اشتباه گرفته شده است ، رنزي: “آماده استعفا”

[ad_1]

یک قدم دورتر از پرتگاه: شکستن و شمارش آن در سنا. آنجاست ، دولت كونته 2. این بحران شامل موارد زیر است: پیش نویس طرح بهبودی جدیدپس از ساعت ها تنش برای مهمانی ها ارسال می شود e به نظر نمی رسد “تحریک” بین IV و متفقین ایتالیا را راضی نگه دارد. و به عنوان یک بازی پوکر ، بعد از اینکه جوزپه کانته آماده گفتگو و تغییر کار است ، ماتئو رنزی در تلاش است تا دوباره شروع کند و بازی بحران را به نخست وزیر بسپارد.

رهبر IV گفت: “فردا ما سند خود را ارائه خواهیم داد ، كه در آن س askال خواهد شد: بله یا نه به مس؟” “ما در اتلاف شریک نخواهیم بود ، ما آماده استعفا و مخالفت هستیم. اگر به نظر می رسد کونته می خواهد آرا of مسئولین اتاق را جلب کند ، ما در آنجا منتظر او هستیم.

Pd هشدار می دهد: Conte قابل تعویض نیست ، اگر Iv واقعا شکسته شود ، او به تعداد سالن ها می رود و سپس سرانجام رأی دهید. طبق نظر Renzians ، این نعمت عملیات “مسئولانه” ای است که “کنته” “انتخاب” و “برای” “تقسیم” Iv “و” جایگزینی “او با یک گروه جدید” برافروخت “: رنزی اطمینان می دهد: “Iv منشعب نخواهد شد ، و اگر کونته هیچ شماره ای نداشته باشد ، دولت دیگری تشکیل می شود ، نه انتخابات.”.

وی افزود: “من درگیر وضعیتی نیستم ، اما شما باید با مخالفان در مورد بهبودی صحبت کنید.” و دوباره: «CDM باید به زودی پایان یابد. به کسانی که می پرسند آیا MES پیش شرط ادامه کار است ، پاسخ می دهم: چرا MES نیست؟ »

به گفته اکثر خوشبین ها ، درخشش در مذاکرات هنوز در جریان است. به شرطی که بتوانید لحظه ای قبل از جدایی متوقف شوید. پل ها کار می کنند تا واقعاً میز رویارویی را باز کنند. اما زمان در حال اتمام است: جلسه جمعه شب کونته با سران هیئت ها باید توافق نامه پیش نویس برنامه بهبودی را امضا کند که در ساعات آینده ، احتمالاً روز شنبه به شورای وزیران ارائه خواهد شد. فقط در این صورت – این “نقشه راه” است که توسط Conte ، Pd ، M5s و Leu به اشتراک گذاشته شده است – جدول سایر موارد برنامه دولت و مذاکرات بازسازی آغاز خواهد شد. اما رنتزی می خواهد همه روزنامه ها را با هم ببیند و می خواهد كه كنته نمایندگی خود را در سرویس ها رها كند و Conteter را دوباره راه اندازی كند. فرایندی که Conte برای آن در دسترس نیست.

در صورت شکست Restoration Iv ، کنتیانی خاطرنشان می کند که رنزی گفتگوی پیشنهادی نخست وزیر را بسته است. این پویایی توسط رئیس جمهوری سرجیو ماتارلا پشتیبانی می شود ، در این مرحله از مشاهده یک بحران که در دست او نیست.

لحظه تاریخی ، با نیش همه گیری و آماده سازی برای راه اندازی مجدد ، توصیه می کند که بحران دولت را کشف نکنید. اما اگر چنین اتفاقی بیفتد ، در محافل پارلمانی ، احتمال ارزیابی رئیس دولت از دولت متولد شده با تنها هدف جلوگیری از انتخابات را رد می كنند. آندره اورلاندو از حزب دموکرات نیز می گوید که اکثریت “شکننده” بر دوش گروهی از رهبران متولد می شوند – هرکدام منافع خود را هدایت می کنند.

اکثر مردم شرط می بندند که آزمایشی مانند این ، زندگی کوتاه و دشواری را آغاز می کند ، از کمیسیون ها شروع می شود. نیکولا زینگارتتی در چند ساعت آینده در مقابل رهبری حزب باید هدف از شروع مجدد واقعی ، بر اساس برنامه و بهبود را نشان دهد. اما دموکرات ها به رنزی هشدار می دهند که تولد چنین آزمایشی را “مانع” نخواهند کرد: گوفردو بتینی از کونته به عنوان “ستون” اتحاد جالوروسی تعریف می کند و در صورت سقوط ، به شمارش مجلس و سپس برای رای گیری می رود.

توافق می گوید توافقات گسترده با لگا و Fdi امکان پذیر نیست. و حتی در میان صفوف M5 ها نیز به نظر می رسد حزب طرفدار نخست وزیر غالب است. متفقین کونته را انتخاب می کنند. در این مرحله ، شایعاتی درباره انشعاب گروه های Iv و تولد گروهی با مرکزگراها ، مای و M5 سابق وجود دارد. در حال حاضر ، صورتحساب ها جمع آوری نمی شوند ، اما حداقل سه Renzians در PD را می کوبند و تماس های Renzi و Berlusconi برای تهیه راه حل های دیگر موفقیت آمیز نیست. منابع مخالف گفتند که یک سناریوی وحدت ملی می تواند توسط شوالیه و همچنین لیگ پشتیبانی شود ، اما حزب دموکرات در آن دخالت کرد و حتی Fdi نیز نمی تواند در آنجا باشد.

در این شرایط ، ما در حال تلاش برای بحث در مورد یک برنامه بهبودی هستیم. فشار و کشیدن طولانی ساعتها طول می کشد ، در حالی که ایوا از ملاقات با وزیر روبرتو گوالتیری ، که چهارشنبه قبل از خواندن پروژه بهبودی جدید Pd ، M5s و Leu را ملاقات کرد ، خودداری کرد. “تحریک” و “سرگردانی” ناشی از ترزا بلانوا است که از رفتار نابرابر متحدان شکایت دارد. بعد از ظهر ، پیش نویس خلاصه ای برای همه کشورها ارسال می شود: “ایو شکایت کرد:” این برنامه نیست ، بلکه فقط یک جدول و برخی خطوط است که به س questionsالات ما پاسخ نمی دهد ، از امنیت سایبری گرفته تا حاکمیت. ” و آنها اضافه می کنند که بودجه برای سلامتی افزایش یافته است ، اما آنها آنها را از اعتبارات انسجام ، بهبودی اضافی منتقل می کنند.

با توجه به حاکمیت ، وزیر انزو اصلاحالا بحثی را در پارلمان ایجاد کرده است ، که می تواند منجر به تفویض هیئت شود – همانطور که اتحادیه اروپا در دستورالعمل خود پیشنهاد می کند – اگر نه ایجاد یک ساختار مأموریت ، به یک وزیر اعزام شود. اگر راهی برای توافق با IV و راه اندازی مجدد دولت پیدا شود ، این یکی از نوآوری هایی است که می تواند در هنگام بازسازی ایجاد شود. اما در این ساعت ها ، راه حلی که منجر به بازسازی بدون گشودن بحران شود ، کمی دشوارتر به نظر می رسد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *