در ایالات متحده ، وکلای ترامپ چند روز پس از روند استیضاح ، دفتر خود را ترک کردند

[ad_1]

بر پنج عضو تیم حقوقی که قرار بود در روند استیضاح از دونالد ترامپ دفاع کنند ده روز قبل از شروع دادرسی استعفا دادند. این را برخی رسانه های آمریکایی از جمله CNN و واشنگتن پست گزارش دادند.

برای فاصله گرفتن بین رئیس جمهور پیشین ایالات متحده متهم به دامن زدن به قیام در حمله به طرفداران کاپیتول هیل خود در 6 ژانویه گذشته ، وکلا در مورد استراتژی حقوقی اختلاف نظر دارند. به گزارش سی.ان.ان ، ترامپ در واقع از وکلا می خواهد که به جای تمرکز بر ادعای خلاف قانون اساسی استیضاح علیه رئیس جمهوری که دیگر در این سمت نیست یا تز های حاکم در حزب جمهوری خواه ، تحقیق در مورد تقلب در انتخابات دموکراتیک علیه وی را ادامه دهند.

این تیم حقوقی که انصراف داد ، بوچ باوورز ، دبورا باربی ، جاش هوارد ، جانی گاسر و گرگ هریس بود – همه شخصیت های عالی رتبه ای که دارای مشاغل مختلف به عنوان وکلای فدرال یا مقامات وزارت دادگستری هستند. هیچ یک از آنها پیش پرداخت دریافت نکرده اند و یا نامه ای را برای اهدا جایزه امضا نکرده اند. هنوز مشخص نیست که آیا وکلای دیگری قبلاً در دفاع ترامپ حضور یافته اند یا خیر.

یاسومن میلر ، مشاور سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ به سی ان ان گفت: “ما سخت کار کرده ایم ، اما در مورد تیم حقوقی خود تصمیم نهایی نگرفته ایم ، به زودی این کار را خواهیم کرد.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.