در آیین نامه جدید Sicily Musumeci: در خدمات عمومی با کارت سبز در اینجا چیزی است که تغییر می کند

[ad_1]

عفونت ها و بستری شدن ها در سیسیل رو به افزایش است و نلو موسومچی ، رئیس منطقه ، در حال صدور گزارشی است. فرمان جدید علیه کووید: اطلاعات جمعیت واکسینه نشده ، مکانهای ثابت برای واکسیناسیون در شهرداریهای با کمتر از 60 درصد افراد واکسینه شده ، الزام به استفاده از ماسک در فضای باز ، اگر در مکانهای با افراد زیاد ، ممنوعیت دسترسی به دفاتر عمومی برای کاربران بدون رنگ سبز کارت مجدداً ، تعهد تامپون برای شرکت در مراسم در صورت تکمیل چرخه واکسیناسیون ، و تامپون اجباری حتی برای کسانی که از ایالات متحده وارد می شوند. از فردا (14 اوت) تا 23 موسسه منطقه پر خطر در روزولینی ، در استان سیراکوز. در جزیره برای دومین روز پیاپی ، تعداد موارد مثبت از هزار نفر فراتر می رود ، که از 6 مه تاکنون رخ نداده است و سیسیل تعداد روزانه موارد عفونت را رهبری می کند.

سفارش

ماسومچی گفت: “بیش از نود درصد از بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه ، افرادی را که واکسینه نشده اند تحت تاثیر قرار می دهند ، تعداد بسیار زیادی حتی در بخش های معمولی بیمارستان. پروتکل مراقبت از خانه ، همانطور که وعده داده شده بود ، قبلاً توسط فنی تایید شده است. کمیته علوم ، اما تا کنون نمی توان وانمود کرد که هیچ اتفاقی نیفتاده است: نمی توان تصور کرد که رفتارهای فردی و عدم کنترل می تواند دلیل کاهش توجه واکسیناسیون در بین همه شهروندان باشد. ما می توانیم 15 آگوست و یک روز آرام را تجربه کنیم. با این وجود ، ما به احساس مسئولیت بیشتر از سوی همه نیاز داریم ، اما بیش از همه این اقلیت که این احساس مسئولیت را از دست داده است. “

سرشماری جمعیت واکسینه نشده

به طور خاص ، ASP ها باید لیستی از بیماران خود را که هنوز واکسینه نشده اند به پزشکان عمومی و اطفال ارائه دهند تا متخصصان مراقبت های بهداشتی بتوانند آنها را به صورت جداگانه برای واکسیناسیون دعوت کنند.

رفع نقاط واکسیناسیون در شهرداری ها

به طور روزانه ، SAA تعداد افراد واکسینه شده را برای هر شهرداری توزیع می کند و از شهرداران دعوت می کند تا کمپین های واکسیناسیون غیر متمرکز را تبلیغ کنند. در واقع ، از 16 آگوست ، در تمام شهرداری هایی که میزان واکسیناسیون آنها کمتر از 60 درصد است ، ASP یک مرکز واکسیناسیون ثابت ایجاد می کند که تا رسیدن به هدف 70 درصد از افراد واکسینه شده کار می کند.

تامپون و پاس سبز

هزینه بستر مولکولی برای صدور همزمان کارت سبز همیشه به عهده متقاضی است. و همچنین پدهای سریع در درایو برای افراد واکسینه نشده.

استفاده از ماسک

تعهد به همراه داشتن همیشه ماسک و پوشیدن آن در همه مکانهای شلوغ که برای عموم آزاد است.

دسترسی به دفاتر دولتی

فقط دارندگان کارت سبز می توانند از نظر فیزیکی به خدمات دولتی دسترسی داشته باشند. کسانی که واکسینه نشده اند فقط باید از روش تلماتیک برای برقراری ارتباط با خدمات دولتی استفاده کنند.

مراسم خصوصی

شما می توانید فقط در روزهای تولد ، عروسی ، دیپلم و مهمانی های خصوصی با تامپون ساخته شده در دو روز گذشته شرکت کنید ، مگر برای افرادی که چرخه واکسیناسیون را تکمیل کرده اند.

اواسط مرداد

از 14 تا 16 آگوست ، شهرداران اقدامات محدود کننده ای مانند ممنوعیت آتش سوزی در ساحل و تجمع ، موظف به استفاده از ماسک در مقاصد گردشگری محبوب را ترتیب می دهند.

بررسی در بنادر و فرودگاه ها

تعهد به بافر ، در بنادر و فرودگاههای سیسیل ، حتی برای کسانی که از ایالات متحده یا از طریق ایالات متحده وارد می شوند ، که در 14 روز گذشته گذشته است. در حال حاضر کنترل هایی برای کسانی که از مالت ، پرتغال ، اسپانیا ، فرانسه ، یونان و هلند می آیند در حال انجام است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *