درآمد حاصل از تابعیت را در ماه فوریه متوقف کنید ، کسانی که خطر دریافت نکردن یارانه را دارند

[ad_1]

در ماه فوریه دیگر درآمد شهروندی وجود ندارد. دو دسته وجود دارد که اگر مستندات خود را تنظیم نکنند ، خطر دریافت یارانه را ندارند.

مدل Isee 2021

ذینفعانی که مدل به روز شده ISEE را تا 31 ژانویه 2021 ارسال نکنند هیچ کمک هزینه ای دریافت نخواهند کرد. هر ساله ، مشمولان کمک هزینه مالی باید ISEE خود را به روز کنند. در صورت عدم بروزرسانی ISEE ، برای جلوگیری از توقف ، به روزرسانی را می توان به تنهایی یا در کافه ها انجام داد. برای به دست آوردن ISEE 2021 ، جایی که تمام اطلاعات مربوط به ترکیب خانواده باید وارد شود و وضعیت درآمد و دارایی ها به روز شود ، باید Dsu ، یک اظهارنامه جایگزین واحد پر کنید.

سوال جدید

کسانی که 18 ماه یارانه دریافت می کنند نیز در معرض خطر هستند و می توانند در ماه های آینده دوباره درخواست دریافت حقوق شهروندی کنند. بدون درخواست جدید در پایان 18 ماه ، دیگر یارانه به طور خودکار اعتبار نمی گیرد. سپس باید درخواست دیگری ارائه دهید. کسانی که از ماه آگوست سال 2019 یارانه دریافت کردند ، ژانویه آخرین ماه است که در آن هنوز می توانند چک را نقد کنند. تقاضای تمدید آن تا 18 ماه دیگر امکان پذیر است اما گذراندن تعلیقی که یک ماه به طول انجامد ضروری است. کسانی که تعلیق درآمد تابعیت خود را پس از 18 ماه مشاهده خواهند کرد ، باید ISEE خود را تمدید کنند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.