دانشگاه: AteneiOnline ، یک پورتال جهت گیری برای دوره های پدر ، متولد می شود

[ad_1]

او متولد شده است آتن آنلاین، پورتالی مختص دوره های آنلاین ارائه شده توسط دانشگاه های ایتالیا است. با تشکر از رتبه بندی رسمی Anvur و یک شماره ویژه رایگان ، این سرویس به دانشجویان کمک می کند تا در انتخاب دوره های آموزش از راه دور حرکت کنند. در زمانی که از هر سه معلم دو نفر می خواهند یادگیری از راه دور را تا پایان وضعیت سلامتی حفظ کنند ، آموزش دانشگاه نیز به طور فزاینده آنلاین در حال حرکت است ، با 75 درصد معلمان دانشگاه اظهار داشتند که از نتایج این روش راضی هستند و تعداد آنها را دو برابر ثبت نام در دانشگاه های آنلاین سالانه (داده های Inapp / Unires / Miur). در این زمینه ، راه اندازی پورتال AteneiOnline ، متولد هدف این است که به دانشجو در انتخاب پیچیده دوره آنلاین برای مدرکی که به بهترین وجه متناسب با نیاز آنها است ، کمک کند. این سایت که در https://www.ateneionline.it موجود است ، بیش از 120 نقشه آسان برای مشاوره اختصاص داده شده به دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را جمع آوری می کند که امروز در 11 دانشگاه telematics شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش موجود است.

پیشنهاد آموزش نمایه شده نیز به زودی گسترش خواهد یافت ، شامل استادان سطح اول و دوم دانشگاهی و دوره های ارائه شده در حالت آموزش الکترونیکی توسط دانشگاه های سنتی. در ارتباط با پورتال ، یک دفتر دانشگاه جهت یابی نیز وجود دارد که با شماره رایگان 800.82.84.74 در دسترس است که می تواند به دانشجویان در انتخاب دانشگاه و هم در مراحل ثبت نام کمک کند. به لطف مشارکت دانشگاههای اصلی telematics که در این طرح مشارکت دارند ، این سرویس رایگان است.

انتخاب مناسب ترین دوره آموزشی برای نیازهای شما فعالیتی است که به همان اندازه حساس باشد و همچنین خوب است که اطلاعات راهنمای آن شفاف ، جامع و رسمی باشد. بنابراین ، پشتیبانی ارائه شده توسط Anvur (آژانس ملی ارزیابی دانشگاه و سیستم تحقیقات) برای ابتکار عمل ضروری بود ، به لطف آن سایت – علاوه بر برگه های دقیق مربوط به هر دانشگاه و دوره تحصیل – خلاصه های تایید شده آخرین نمرات رسمی موجود برای هر دانشگاه.

“ماموریت Anvur ارتقا the کیفیت سیستم دانشگاه از طریق مدل های ارزیابی در هر دو تحقیق و تدریس است. تبلیغات و شفافیت ارزیابی ها و تجزیه و تحلیل های جمع آوری شده در گزارش های دوره ای ما همچنین اطلاعات ارزشمندی را به دانشجویان بالقوه در انتخاب آگاهانه ارائه می دهد. از آموزش آنها. “پروفسور آنتونیو اوریسیو ، رئیس هیئت مدیره Anvur اظهار نظر کرد.

“یادگیری از راه دور در گذشته مورد پیش داوری بوده است ، اما زمان به سرعت در حال تغییر است. سهم Anvur نه تنها در ایجاد یک ابزار انتخاب تا حد ممکن قابل اعتماد و کامل بلکه برای بهبود محتوا و اهداف نیز ضروری است. نتیجه گیری ماتئو موناری ، بنیانگذار AteneiOnline. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *