داروهای ضد کووید که از چین می آید ، در سراسر ایتالیا تشنج می کند

[ad_1]

Carabinieri dei Nas در اقدامی برای مقابله با شیوع داروهای تقلبی ویروس کرونا.

عملیاتی که با وزارت بهداشت سازماندهی شده است و در ماه گذشته 121000 دارو با منشا foreign خارجی ، عمدتا چینی ، بدون اجازه و ارزیابی اعتبار درمانی و فقدان عوارض جانبی توقیف شده است.

تحقیقات Nas ، که منجر به مرحله اول مداخلات با شناسایی شد 107 هزار محصول غیرقانونی در انجمن های فرهنگی ، سوپرمارکت های قومی و مناطق گمرکی برای حمل و نقل کالا و مسافر بین رم ، میلان و فلورانس ، آنها به نظارت بر سایر کانال های توزیع زیرزمینی ادامه دادند.

بنابراین ، در هفته گذشته ، تشنج های جدیدی توسط ارتش میلان ، رم ، ناپل ، تورین ، فلورانس و پارما انجام شد و سایر موارد غیرقانونی مربوط به فروش مواد مخدر در “پیشخوان” در گیاهان دارویی قومی ، شرکت های محله و حتی فروشگاهی برای آلات موسیقی در رم که میزبان یک انجمن فرهنگی است.

حضور دیگران طی 9 بازرسی مشخص شد 14300 محصول داروییموجود در بسته ها ، ویال ها ، تاول ها و کیسه ها ، مجاز به قرار دادن در بازار اروپا نیست و مشمول واردات غیرقانونی می شود ، از این تعداد 13000 مورد با علائم درمان یا پیشگیری از Covid ، مانند Lianhua Qingwen Jiaonang ، Zhongyao Peifang Keli و Ganmao Kingre Keli.

فعالیت های Nas این امکان را ایجاد کرده است که شبکه های تجاری غرق در داروها ، که احتمالاً برای جوامع خارجی در ایتالیا در نظر گرفته شده اند ، و دستگاه های پزشکی برای مخاطبان بیشتری از مصرف کنندگان ، تحت فشار قرار گرفته است. درمقابل 19 نفر.

در طی بازرسی ها ، 15100 سوزن سرنگ ، 245 پالس و اکسی متر ، 170 دماسنج لیزری و 350 ماسک محافظ صورت که با سطح حفاظت بالایی (FFP2 / 3) اعلام شده بودند ، همگی بدون گواهینامه CE و اطلاعات ایمنی کافی توقیف شدند. زبان ایتالیایی.

به طور کلی ، محصولات توقیف شده نتیجه خوبی خواهد داشت سود غیرقانونی بیش از 250 هزار یورو، فراتر از خطر بالقوه سلامتی.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *