خواننده نقاب باز می گردد ، نمایش ملی کارلوچی: “ما از کوید آزاد هستیم”

[ad_1]

با نه ماسک (گرگ ، ببر آبی ، زرافه ، گوسفند ، پروانه ، گربه ، کودک بیگانه و خرس عروسکی) و بسیاری از افراد مشهور دیگر که در داخل خود پنهان شده اند ، به Rayuno باز می گردند (از جمعه 29 ژانویه در زمان اصلی) “خواننده نقابدار” ، نمایش ملی کارلوچی استفان كولتا ، كارگردان رائونو ، تأكید می كند ، “در نسخه قبلی 22٪ با قله های قابل توجه در قسمت پایانی برنامه بسته شد”.

با همان فرمول ، یک هیئت منصفه متشکل از سه تا پنج عضو (Flavio Insina ، Patti Pravo و Federico Facinetti با Constantino della Gerardesca و Caterina Balivo پیوستند) و بیش از همه مجموعه ای از لنت ها و ماسک ها که باید حداقل در اهداف ، بدون covid: “در قلب ایمنی ما انزوای بازیگران است. و همه ما بسیار سختگیرانه هستیم – توضیح می دهد Carlucci ، تازه از یک نسخه کاملاً پیچیده” Dancing with the Stars “موارد مختلف مثبت بودن در Covid بین رقصندگان و معلمان – همه گیری من را مانند بقیه می ترساند و کار در جامعه کار آسانی نیست. امیدواریم که این کار بدون آسیب باشد. “

با بازگشت به هیئت منصفه ، کارلوچی درباره غیبت های گیلرمو ماریوتو ، الیسا ایزواردی و تئو ماموکاری ، که در رسانه های اجتماعی درباره آنها زیاد صحبت می شود ، اظهار نظر کرد: رقصیدن. “در مورد ایزواردی ، مجری بحث هایی را که به گفته او غیرموجه است ، رد می کند:” من دوست دارم الیسا ، من او را دوست دارم و بسیار به او احترام می گذارم. او حضوری جادویی روی صحنه دارد. برخلاف آنچه کسی نوشت ، او هرگز به هیئت منصفه فراخوانده نشد ، اما من به او احترام می گذارم. به حدی که امیدوارم در آینده بتوانم برنامه ای برای شما بنویسم. هنگامی که با صرفه جویی در اینجا و آنجا ، موفق شدیم قاضی پنجمی را که کارآموز نبود از Rai بدست آوریم ، نامی که بلافاصله به ذهنم خطور کرد Katerina Balivo بود. “سرانجام ، ماموکاری:” ما با تئو صحبت کردیم ، او می تواند دادستان ما باشد ، اما این یک ارتباط تاریخی با رقابت دارد و اگر آن را یک کشور و یک کشور فرض کنیم ، آوردن آن در اینجا امکان پذیر نبود.

آرزو با این واقعیت که این 9 شرکت کننده از ماسک استفاده می کردند ، تأیید کرد: وی به یاد می آورد: “هنگامی که نسخه اول را انجام دادیم ، کلمه ماسک را به طرقی دیگر به کار بردیم. فلاویو اینسینا. با بازگشت به نمایش ، یک بار دیگر مخاطبان و حتی قبل از آن هیئت منصفه باید حدس بزنند چه کسی زیر نقاب ها پنهان شده ، به صدای “گفتار” و “آواز” گوش داده و سرنخ های مختلفی را که من قادر به شناسایی آنها هستم جمع آوری خواهد کرد: “امیدوارم که این بار پدر من رابی باشد – فرانسچکو فاسینتی می گوید: – دفعه بعدی که به او زنگ زدم تا بررسی کنم در یکی از نقاب ها هست یا نه ، او به من جواب نمی دهد تا من را در تردید بگذارم. دخترم از قبل ایده ای دارد و متقاعد شده است که او در گرگ است. “علاوه بر پنج هیئت منصفه ، سی” محقق “نیز وجود خواهد داشت که نظرات مختلف را به هیئت منصفه ارائه می دهند و توسط دو استاد” رقص “هدایت می شوند با ستارگان “.: کمیسار سیمون دی پاسکوه و” بازرس “سارا دی وایرا.

کارلوچی ادامه می دهد: “همه شرکت کنندگان با صدای مورد استفاده خود به روشی متفاوت از معمول آواز می خوانند ، به عنوان مثال سال گذشته آل بانو مانند آدریانو پاپالاردو صدا می کرد. با این حال وقتی آنها صحبت می کنند ، ما صدای آنها را خواهیم پوشاند.” این مجری همچنین توضیح داد که برای اینکه همه بتوانند از خانه در این بازی شرکت کنند ، “شما می توانید در سه سیستم عامل اجتماعی فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام بدون صرف یورو رأی دهید.” در نهایت ، هدفی که او قطعاً پنهان نمی کند ، جمع آوری تمام خانواده در مقابل تلویزیون ، از کودکان گرفته تا پدربزرگ و مادربزرگ است. البته بدون فراموش کردن ، چه کسی تنها است و همانطور که کولتا اشاره می کند: “تلویزیون برای بسیاری از افراد تنها ، تنها عنصر بقا است. سرگرمی باید به حیات خود ادامه دهد و همه کارگران را در امان نگه دارد.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *