خشم کونته: هشدار سریع علیه Pfizer ، دولت در حال تجدید نظر در طرح واکسن است. مصونیت گله در معرض خطر لغزش

[ad_1]

به دنبال تأخیرهای Pfizer ، AstraZeneca: دولت مجبور است در برنامه واکسن تجدید نظر کند و نخست وزیر جوزپه کانته به شرکت های دارویی حمله کرده و اخراج های اعلام شده توسط AstraZeneca را “غیرقابل قبول” خواند.

تأخیر و پیگرد قانونی

این تاخیرها “نشان دهنده نقض جدی قرارداد است که خسارت زیادی به ایتالیا وارد می کند ، برنامه ما بر اساس تعهدات رایگان قراردادی است” و به همین دلیل ، او می گوید ، “ما از همه ابزارها و ابتکارات قانونی برای اعلام انطباقاز اوایل روز دوشنبه ، دولت از طریق سه کانال علیه Pfizer اقدام خواهد کرد: هشدار عدم انطباق و شکایت از دادستان ها برای آسیب احتمالی به سلامتی ، هر دو در بلغارستان ارائه می شود و یک درخواست از طرف دولت و مناطق به انجمن پیش فرض در بروکسل.

حتی اتحادیه اروپا علیه شرکت های دارویی

همچنین اتحادیه اروپا می خواهد از تأخیرات آگاه شود و این شرکت انگلیسی را فراخواند دوشنبه ، دو هدف را مشخص می کند: داشتن برنامه ای مشخص که به شما امکان می دهد زایمان برنامه ریزی شده و توزیع تسریع شود.

مصونیت گله در معرض خطر است

واکسیناسیون انبوه جایی است که ایمنی گله در آن تعبیه شده است. این را وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا در دیدار با مناطق گفت. در مورد مدرنا ، وزیر تأکید می کند ، بدون هیچ مشکلی تا کنون ، انتظار می رود Astrazeneca Ema نشانه های دقیق را ارائه دهد. دسته های هدف در سطح اتحادیه اروپا تعریف می شوند.

زنگ خطر از سیسیل

اما دولت همچنین باید با دو مشکل دیگر در جدول مقابله کند: زنگ خطر از مراکز مختلف واکسیناسیون منطقه ای ، از جمله لومباردی ، سیسیل و امیلیا رومانیا ، در مورد عدم وجود سرنگ دقیق و نیاز به جلوگیری از اینكه انواع Covid ، از انگلیسی گرفته تا آفریقای جنوبی ، كه بسیار بیشتر نگران است ، باعث انفجار عفونت در ایتالیا شود ، همانطور كه ​​قبلاً در چندین كشور اروپایی اتفاق افتاده است. در وهله اول امتناع Arcuri قرار دارد: “این درست نیست” ، سرنگ های کمتری توزیع می شود “به همین دلیل ناچیز که Pfizer ویال های واکسن کمتری برای ما ارسال کرده است”.

واکسن ، زنگ خطر جدید در سیسیل: سرنگ های با دقت کمتر.  آرکوری: بستگی به کاهش دوز دارد

با این حال ، با توجه به خطر گزینه ها ، مسئله پیچیده تر است که مجری ، می گوید مدیر پیشگیری وزارت بهداشت ، جیانی Retza ، در حال ارزیابی احتمال “افزایش اقدامات” است. بنابراین ، برنامه واکسن. دولت ، به همراه وزیر امور منطقه ای ، فرانچسکو بوکا ، مناطق را به همراه اسپرانزا و آرکوری دعوت کرد تا مطالب ارائه شده از وزیر بهداشت پارلمان را در 2 دسامبر به روز کند.

دوزهای اول Astrazenecaاگر واکسن توسط EMA مجاز باشد ، آنها در 15 فوریه وارد می شوند ، سپس دوباره در 28 و 15 مارس وارد می شوند. طبق برنامه اولیه ، قرار بود 28 میلیون و 269 هزار دوز در سه ماهه اول سال 2021 به ایتالیا برسد. مبلغی که اکنون برای همه واضح است تأمین نخواهد شد: در پایان ماه مارس ، دوزهای موجود کمتر از 15 میلیون خواهد بود ، بنابراین حدود نیمی از آنچه انتظار می رفت ، خواهد بود.

Astrazeneca آن را تأیید کرد کاهش به دلیل مشکل تولید، کاهش 60 درصدی ، که ، هر دو کونته و آرکوری توضیح می دهند ، به معنای تغییر از 8 میلیون به 3.4 میلیون دوز برای ایتالیا است. ما باید 8.7 میلیون Pfizer (در صورت بازگشت شرکت آمریکایی به تحویل های اولیه) و 1.3 میلیون از Moderna. وضعیتی که باعث شد فرماندار ونتو زایا ، حاضر در جلسه ، به این پیشنهاد بپردازد که “در صورت وجود چراغ سبز از اما برای واکسن های روسی یا چینی ، می توان از این محلول نیز استفاده کرد.”

بنابراین ، همانطور که توسط رئیس شورای عالی بهداشت ، فرانکو لوکاتلی ، تأیید شده است ، موضوع بررسی اهداف است: “کاهش ظرفیت تولید AstraZeneca نیاز به طراحی مجدد کمپین دارد”. تمرکز بر تعهد اولویت ، واکسیناسیون کلیه کارکنان بهداشت و سلامت ، مهمانان و کارکنان Rsa ، بیش از 80 سال و بیماران شکننده ، انکولوژیک ، قلب و خون تا ماه مارس باید امکان پذیر باشد. در کل تقریبا 7 میلیون ایتالیایی.

اما نه سایر دسته ها: 13 میلیون و 400 هزار ایتالیایی بین 60 تا 79 سال ، 7 میلیون و 400 هزار نفر با حداقل یک بیماری مزمن مزمن ، علاوه بر کارکنان خدمات اصلی: معلمان و کارکنان مدرسه ، پلیس نیروها ، کارمندان زندان و زندانیان. یک عنصر دیگر نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

لوكاتلی تأكید می كند ، هنگامی كه EMA به واكسن AstraZeneca چراغ سبز نشان می دهد ، باید دید “چه نوع تأیید داده می شود” ، یعنی آیا “توسط پارامترهای سنی مشخص تعیین می شود و نه با توجه به درصد پوشش واكسین ” در اصل ، اگر به نظر می رسد واکسن برای افراد زیر 55 سال توصیه می شود ، ایتالیا باید معیارهای جدیدی را برای تعیین رده های اولویت تعیین کند و اولویت را به جوان ترین بدهد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.