خرید ، حمل و نقل و سفر: سیسیل امروز در منطقه نارنجی تقویت شده است. قوانین

[ad_1]

فقط یک راه برای جلوگیری از افزایش بیشتر عفونت در سیسیل وجود دارد: جلوگیری از تماس ، اقدامات محدودكننده، با در نظر گرفتن نشانه های دریافت شده از کمیته فنی – علمی منطقه ای.

سیسیل و همچنین فرمانی که باعث می شود این جزیره چنین خطری داشته باشد ، خطرات زیادی دارد منطقه نارنجی – با ونتو ، امیلیا رومانیا ، لومباردی ، کالابریا – این منطقه تعدیلاتی را انجام داده است که مقررات را تا 15 ژانویه معتبرتر می کند.

و غیره آیین نامه جدید منطقه ای امروز صبح به اجرا در می آید که محدودیت های ملی را تقویت می کند. از فردا ، مدارس در سراسر سیسیل در عوض: فقط آموزش از راه دور مجاز است ، به جز مهد کودک ها و پیش دبستانی ها ، که باز خواهند ماند. در اینجا قوانینی وجود دارد که امروز معتبر هستند.

برای کسانی که به سیسیل می رسند

برای مسافرانی که به این جزیره می روند کنترل انجام می شود: ثبت نام در یک وب سایت ویژه الزامی است (www.siciliacoronavirus.it) و بافر سریع و همچنین کاهش پروازها به و از سیسیل. شما باید در سیستم عامل ثبت نام کنید و نتیجه منفی حاصل از سواب مولکولی راینوفارنکس در 48 ساعت قبل از ورود به سیسیل داشته باشید.

اگر فردی که به جزیره باز می گردد نتواند سواب مولکولی خود را انجام دهد ، چندین گزینه پیش روی اوست: می تواند برای انجام سریع سواب آنتی ژن به یک محل قرارگیری خاص برود. متناوباً ، شما می توانید به یک آزمایشگاه مجاز بروید و سواب مولکولی را با هزینه شخصی خود انجام دهید ، با این تعهد که ساختار را به بخش صلاحیت دار منطقه ای برای پیشگیری از Asp اطلاع دهد.

کسانی که هیچ یک از مراحل فوق را دنبال نمی کنند ، به عنوان آخرین چاره ، باید 10 روز در خانه در انزوای امانتداری قرار بگیرند و این موضوع را به پزشک عمومی ، متخصص اطفال و یا ASP مربوطه اطلاع دهند. .

مسافران و کسانی که جزیره را در روزهای بلافاصله قبل از آن ترک کرده و برای مدت کمتر از چهار روز به سرزمین ملی سفر کنند ، از مقررات جدید مستثنی هستند.

حرکات

بین 5 تا 22 امکان حرکت آزادانه در داخل شهرداری شما وجود دارد ، بنابراین می توانید از نزدیکان و دوستان خود دیدار کنید. هیچ محدودیتی در تعداد سفرهای درون همان شهرداری یا تعداد افرادی که در حال جابجایی هستند وجود ندارد. از طرف دیگر ، سفر به سایر شهرداری ها و در سایر مواقع فقط به دلایل کاری ، بهداشتی یا ضروری مجاز خواهد بود ، بنابراین آنها به ملاقات اقوام یا دوستان خود نخواهند رفت. سفر به محل کار ، سلامتی یا ضرورت در تمام مناطق قرمز مجاز است. علاوه بر این ، شما مجاز خواهید بود یک بار در روز ، بین 5 تا 22 سال ، در دو نفر علاوه بر کودکان زیر 14 سال ، افراد دارای معلولیت یا افراد خودکفا که به صورت مشترک زندگی می کنند ، به منطقه شهرداری در یک خانه خصوصی بروید.

مغازه ها

اقدامات برای فاصله بین فردی در سایتهای تجاری با ارائه بازرسی برای اپراتورها ارائه شده است. شهرداران این قدرت را دارند که دسترسی به فضای تجاری را تنظیم کنند تا از تجمع جلوگیری کنند. اولین شهروندان همچنین می توانند به فروشگاه های خرده فروشی یا سایر اقدامات برای تنظیم دسترسی مشتری در دوره فروش اجازه دهند. همچنین می توان انجمن های داوطلبانه را فعال کرد و در صورت توافق با استان ها ، از پلیس خواست تا ورودی های محبوب ترین مناطق خرید را کنترل کند.

رستوران ها

در بارها و رستوران ها فقط از 5 تا 22 ساعت مجاز به خروج است در حالی که خانه همیشه امکان پذیر است. ساعت منع رفت و آمد از ساعت 10 شب شروع می شود و تا ساعت 5 صبح ادامه دارد. روزهای تعطیل و روز قبل از تعطیلات برای مراکز خرید بسته می شود ، جایی که فروشگاه های مواد غذایی ، داروخانه ها ، داروهای دارویی ، محصولات دخانیات و روزنامه ها همچنان باز هستند. علاوه بر این ، مراکز خرید باید در ورودی ها پیشخوان هایی برای افراد داشته باشند که دسترسی مشتریان را محدود و خیره کننده می کند. صاحبان فروشگاه ها می توانند ، در توافق با ASP دارای صلاحیت منطقه ای از طریق نمایندگان گروه ، عملکرد هفتگی و داوطلبانه تامپون برای کارمندان را فراهم کنند.

مدارس

از فردا تا 16 ژانویه دبستان و متوسطه در آموزش از راه دور. رئیسان با پدر تا 31 ژانویه. برای ادامه ، دستورالعمل مشورتی آموزش منطقه ای به شهرداران تفویض می شود: اگر آنها خطرات اضافی مرتبط با شیوع ویروس کرونا را احساس کنند ، ممکن است تعطیلی مدارس را تمدید کنند. علاوه بر این ، بخش بهداشت منطقه ای شیوع عفونت را بین 11 تا 15 ژانویه کنترل می کند و شهرداری هایی را تعیین می کند که آموزش های از راه دور را برای کل ماه و مدارس ابتدایی و متوسطه گسترش دهند. در مورد دانش آموزان دارای معلولیت یا نیازهای ویژه آموزشی ، مدیران حق دریافت حضوری آنها را دارند. در این بخشنامه آمده است كه دوره های اجباری مدرسه باید با پدر برگزار شود ، مگر در مورد گروه های كوچكی كه “فعالیت های آزمایشگاهی غیر قابل تعویض و جایگزین” انجام می دهند. داریو کاندیالوسی ، رئیس منطقه ای فدراسیون مهد کودک ایتالیا ، اظهار داشت: “تصمیمی که با حکم رئیس منطقه گرفته شده سازش دشواری است بین نتایج اپیدمیولوژیک و نیازهای آموزشی و نیازهای کودکان برای رشد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.