خانه-موزه دیانا بیلون در فیزول برای فروش است

[ad_1]

برای فروش در فیزول (فلورانس) موزه خانه دیانا بایلن، یک هنرمند التقاطی در خدمت طراحی ، دوست لوسیو فونتانا با آلبرتو بوری و برونو موناری ، که در سال 2013 درگذشت. این خبر را ایتالیا Sotheby’s International Realty اعلام کرد ، املاک متشکل از یک ویلا اصلی (280 متر مربع در دو طبقات) “آتلیه (60 متر مربع) ، خانه ای در کنار استخر ، حیاط و باغی به مساحت 2000 متر مربع ، که از گیاهان به شکل مداخله هنرمند است.

متولد Bevanya (پروجا) در سال 1920 ، دایانا بالان، او به یاد می آورد ، که در نیمه دوم قرن بیستم بین تحقیق و آزمایش گذشت ، شروع به نقاشی و نقاشی در سال 1946 به عنوان یک انسان خودآموز. مسیری که با جستجوی چنین مواردی مشخص می شود کشش مداوم و مداوم به فضاهای دوردست، از طریق دقیق و دقیق حرکت.

مسیری که باعث خواهد شد بلوغ چرخه هنری خود را در املاک Fiesole سپری کند: “در اینجا ، هر قسمت ، از باغ گرفته تا فضای داخلی ، تبدیل می شود به تحول” او نمی خواهم ارتباط برقرار کنم ، می خواهم بیان کنم. دختر هواپیماربای آکروباتیک نیروی هوایی ایتالیا ، دانته پاگنوتا و همسر بپه بیلون ، که همچنین یک خلبان است ، دیانا همیشه از پرواز و سرعت جذابیت خاصی داشته است ، از فنون و مواد: از جواهرات تا ملیله ، از نقاشی تا مجسمه سازی ، از طلا تا پشم. ، از آلومینیوم به سنگ ، از پلکسی گلاس به سنگ مرمر ، از کلمات به کاغذ. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *