حمل و نقل عمومی محلی ، از ایالت تقریبا 10 میلیون نفر به سیسیل

[ad_1]

“کنفرانس مناطق ایالتی توافق نامه ای را آغاز کرد که دولت موسومچی برای منافع سیسیل و ثبات سیستم تحرک منطقه ای می خواست ، که به شدت در معرض همه گیر است. به عنوان پیش پرداخت در حدود نیمی از بودجه تخصیص یافته ، دولت برای جبران از دست دادن درآمد شرکت ها و تأمین مالی خدمات اضافی در حمل و نقل عمومی محلی ، کمی کمتر از ده میلیون یورو به این منطقه پرداخت می کند“این را معاون رئیس منطقه سیسیلی و مشاور اقتصادی اعلام کرد گائتانو آرمائو، پس از شرکت در آخرین نشست کنفرانس مناطق ایالتی برای حمل و نقل عمومی و بنادر محلی.

“ما همچنین با تصمیم وحدت رویه کنفرانس خواستار توجه بیشتر دولت ملی در مورد بندرهای کوچک از طریق تخصیص های اختصاصی برای اختصاص بودجه سالانه صندوق سازگاری بندر برای سال 2019 شدیم.” ، آرمائو ادامه می دهد.

وی افزود: “امروز منابع باز شدند.” مارکو فالکون ، کمیسیونر امور زیربنایی و تحرک – مبلغ آنها 4 میلیون و 440 هزار یورو برای خدمات جانبی است که حدود نیمی از آنها برای مشارکت شرکتهای LPT در اپراتورهای اقتصادی خصوصی در حمل و نقل مسافر ، تاکسی و بخش NCC در نظر گرفته شده است. اینها ابزاری است که به ما امکان می دهد برنامه های اضطراری حمل و نقل مدارس را که تحت رهبری استان ها برای بازسازی مدارس تهیه کرده ایم ، پایدار نگه داریم. از سوی دیگر ، چهار میلیون و 620 هزار یورو دیگر برای تعادل دوباره حساب های شرکت های LPT شهری و حومه ای است که از کاهش درآمد و بلیط به دلیل covid-19 رنج می برند. سرانجام ، 150،000 یورو دیگر به راه آهن Circumetnea در کاتانیا می رود تا باز هم درآمد کمتری را که در سرویس های اساسی مانند مترو و اتوبوس های کشور ثبت شده است جبران کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.