حمل و نقل جاده ای: “منطقه 60 میلیون برای شرکت های سیسیلی مسدود می کند”

[ad_1]

شرکت های حمل و نقل جاده ای، خصوصی و دولتی ، درخواست 60 میلیون یورو از منطقه سیسیل را می زنند ، مبالغی که دولت به منطقه منتقل کرده اما هرگز به شرکت های سیسیلی در این بخش داده نشده است.

“بیش از یک سال است که شرکت ها از بحران اقتصادی و مالی ناشی از همه گیری رنج می برند ، با این وجود ما با سختی زیادی جلو رفتیم ، اما اکنون دیگر نمی توان منتظر زمان نزاع و بروکراسی بود که نمی تواند به طور خاص به آن نگاه کند. نیازهای شرکت ها. “آنتونیو گرافانینی ، رئیس سازمان توضیح می دهد Anav سیسیل -. خطر سقوط شرکت ها با صدها کارمند وجود دارد. ما به رئیس جمهور منطقه ، نلو موسومچی ، مشاور اقتصادی گائتانو آرمائو و مشاور حمل و نقل مارکو فالکون مراجعه می کنیم ، تا بتوانیم وضعیتی را که ماه ها متبلور شده است رفع انسداد کنیم تا این مبالغ مبارک را در مورد موارد حذف شده به سرعت به ما بدهد. درآمد “.

اعتراض نیز از سوی منشاء می گیرد کلادیو یوتزی ، رئیس Asstra Siciliaوی گفت: “ما از منطقه سیسیل می خواهیم تا مراحل تخصیص بودجه ای را که دولت برای تخصیص به Tpl منتقل کرده است ، تسریع کند.”

“این بحران فقط شرکت های خصوصی را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، بلکه تا کنون و بیش از هر چیز بر کسانی که دارای سرمایه دولتی هستند و دیگر قادر به پرداخت هزینه ها نیستند ، تأثیر می گذارد. این بخشی است که هزاران کارگر را به کار می گیرد و حق حرکت برای سیسیلی ها را تضمین می کند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *