حمله رنزي به كنته: “ما به دولت قوي تري نياز داريم ، شما استعفا نداديد”

[ad_1]

ماتئو رنزی سخنرانی خود را در مجلس سنا ایراد کرد. به صورت کونته نگاه کنید و از انتقادات دریغ نکنید. “ما فکر نمی کنیم که دولت شما زیباترین و بهترین دولت در جهان باشد” و “شما سه اکثریت را تغییر داده اید تا در همان جای خود بمانید.

رهبر چهارم برخلاف کونته ، که هرگز او را در مجلس معرفی نکرد ، به چهره نخست وزیر نگاه کرد و “آزادانه و با آرامش” حرف خود را در مجلس سنا گرفت و غرق شد: “شما از رفتن به Kirinal ترسیدید زیرا او قلعه ای را متناسب با خودش انتخاب کرد ، اما مطمئنا نهادها نه.

به جای “اکنون یا هرگز” باید انتخاب می کردید ، “یک قدم به جلو بردارید” به جای “نگران قرار دادن کسی در جای مناسب یا تضمین چندین صندلی” ، رنزسی از هیچ پرسنلی دریغ نکرد ، او مطمئناً با حزب دموکرات صحبت کرد. اما بدون گفتن چیزی در مورد آنچه Iv به زودی از اینجا انجام خواهد داد – همانطور كه ​​وزیر سابق بلانوا امروز صبح اعلام كرد و رای ممتنع را اعلام كرد – رنتزی كنته را یخ می زند: “شما 161 رأی نخواهید داشت ، اما امیدوارم اکثریت را داشته باشید. جمع آوری آن ایمن است ، زیرا باید عجله کنید. “

نخست وزیر جوزپه کونته امروز در مجلس سنا

اکنون انتظار کاملاً در مورد مسیری است که کانته انتخاب خواهد کرد ، که در سخنرانی امروز صبح اولین کسی بود که اعتراف کرد: “اعداد امروز حتی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند ، اما کیفیت پروژه مهم است.” درمورد این اعداد ، در دفترچه Maurizio Gaspari – کهنه سرشماری در پارلمان – ، لایحه کونته در 155 متوقف می شود و Forza Italia جمع و جور خواهد بود. از آنجا که شایعه در سنا جریان دارد – حتی اگر کار برای بازسازی سالن قبل از نمایش نخست وزیر در طبقه پایین قطع شده باشد – این است که ممکن است 2 و شاید 4 آزورایی وجود داشته باشد – مانند رناتا پولورینی دیروز شایعات سنگین علاوه بر سیاسی انتقاد) – در عوض آنها می توانند داوطلب شوند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *