حمله رعد اسا در دریا در تراپانی ، 2 تن سیگار قاچاق کشف و ضبط شد: 9 نفر دستگیر شده ، 3 نفر از پالرمو

[ad_1]

حمله رعد اسا علیه قاچاق سیگار بین آفریقا و سیسیل. نه نفر دستگیر شدند در عملیاتی که توسط پلیس مالی پالرمو و گروه ناوبری هوایی شعله زرد انجام شده است. در نزدیکی ساحل تراپانی ، سرمایه داران سوار بر قایق های گشتی و هلیكوپترها یك قایق ماهیگیری 20 متری را مشاهده كردند كه از لامپدوزا به سمت مازارا دل والو در حرکت بود.
“کشتی مادر” توسط یک قایق موتوری سریع و نه متری توسط مرز آبهای سرزمینی احاطه شده بود بیش از 2 تن سیگار بارگیری شده است. پس از بارگیری بیش از حد ، قایق ماهیگیری به سواحل آفریقا می رود ، در حالی که قایق موتوری به سمت سیسیل حرکت می کند. در آن لحظه ، ارتش با هماهنگی پلیس اقتصادی و مالی هسته ای وارد عمل شد.

سه پالرمو ، شش تونس ، لیبیایی و مصری سوار بر قایق موتوری در قایق ماهیگیری و 60 هزار یورو پول نقد پیدا شدند که در پشت تابلویی در موتورخانه پنهان شده بودند. این دو قایق توقیف شده و به بندر مازارا دل والو منتقل شدند.

از هر سه نفر یک نفر پالرمو در مارس 2020 از تابعیت درآمد کسب می کند. بیش از 2 تن سیگار کشف شده برای تأمین بازارهای سیسیلی ، به ویژه میدان پالرمو ، حدود 300000 یورو برای سازمان به ارمغان می آورد. بازداشت شدگان در اختیار دادستان مارسالا مسئول سرزمین به زندانهای ترپانی و پالرمو منتقل شدند.

بازداشت ها

اینها اسامی دستگیر شدگان است: آنتونینو بارتولوتا ، 51 ساله ، از پالرمو ، کلودینی سالرنو ، 40 ساله ، متولد برزیل و ساکن پالرمو ، الساندرو راکولیا ، 36 ساله از پالرمو ، منیر عبدالله ال منصوری ، حکیم مسعود منصوری ، خلیل مزنی ، چاندوری واسم ، علاشمی محمد احمد ، محمد عبد الفتاح عوض الله.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *