حمله به کنگره: جیک آنجلی دستگیر شد ، نماد شورش شمن

[ad_1]

ماموران فدرال جیک آنجلی ، 32 ساله آمریکایی ایتالیایی را که به سمبل حمله به کپیتول هیل تبدیل شده است ، دستگیر کردند: روز چهارشنبه ، به رهبری طرفداران دونالد ترامپ ، او بدون پیراهن در کنگره با کلاه چرمی با دو شاخ و صورت نقاشی شده به رنگ پرچم آمریکا حمله کرد.

دفتر دادستانی ناحیه کلمبیا گفت که مرد جوان اهل آریزونا متهم شد. قبل از دستگیری ، او خودش با پلیس تماس گرفته بود و به دست داشتن در شورش اعتراف کرده بود. آنجلی متهم شد که آگاهانه بدون اختیار وارد منطقه ای ممنوع ، نفوذ و برهم زدن آرامش در تپه کاپیتول شده است.

وی در ققنوس آریزونا دستگیر شد و انتظار می رود هفته آینده در دادگاه حاضر شود. به جز او ، وزارت دادگستری دستگیری آدام کریستین جانسون را تأیید کرد ، مردی که عکس او را حمل کرده و کابین سخنران اتاق را زیر بغل گرفته است، نانسی پلوسی؛ واقعیتی که علاوه بر همان اتهامات علیه جیک آنجلی ، یک اتهام اضافی برای سرقت اموال دولتی نیز به او تحمیل کرد.

جیک آنجلی

از جمله دستگیر شدگان در روزهای اخیر می توان به دریک ایوانس ، نماینده 35 ساله ویرجینیای غربی که از یک عکس از حمله کاپیتول هیل با کلاه ایمنی بر سرش عکس گرفته شده بود ، و ریچارد بارنت 60 ساله ، از هواداران دونالد ترامپ ، که روی پاهایش نشسته است ، تصویر کرد. دفتر پلوسی.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.