حقوق بازنشستگی ، میمون به طور اجتماعی برای سال 2021 تمدید شد: چه کسی و چگونه درخواست می شود

[ad_1]

اخبار جبهه بازنشستگی. در واقع ، میمون اجتماعی تا سال 2021 تمدید شده است با قانون بودجه. کسانی که حداقل 63 سال سن داشته و شرایط دریافت مازاد یک میمون اجتماعی را دارند می توانند برای دریافت کمک هزینه به INPS مراجعه کنند. Inps این موضوع را با پیامی در انتظار بخشنامه ای است که آیین نامه جدید را نشان می دهد ، اعلام می کند.

الزامات

این اقدام برای افراد 63 ساله (و کسانی که آنها را تا سال 2021 تکمیل می کنند) انجام شده است. افراد بیکاری که حداقل 30 سال حق بیمه اجتماعی دارند و حداقل سه ماه دیگر از مزایای بیکاری برخوردار نیستند و با حداقل 36 سال حق بیمه درگیر کار سخت هستند ، کسانی که به همسر یا بستگان درجه یک خود کمک می کنند می توانند درخواست دهند. زندگی مشترک با معلولیت جدی و افراد دارای معلولیت حداقل 74٪.

درخواست دسترسی به میمون را می توان از سن 63 سالگی انجام داد ، اما به دلیل افزایش امید به زندگی ، که منجر به بازنشستگی از 2019 به 67 سال و حداکثر زمان بازپرداخت ، که به سه سال می رسد و در واقع هفت ماه دسترسی فقط امکان پذیر است از 63 سال و پنج ماه ، مگر اینکه شما یک اهدا کننده داوطلبانه باشید که موفق به ترک بازنشستگی پیش از موعد شوید.

مبلغ

این سود برابر است با میزان حقوق بازنشستگی ماهانه محاسبه شده در زمان دستیابی به مزایا (اگر کمتر از 1500 یورو باشد) یا برابر با 1500 یورو است (اگر حقوق بازنشستگی برابر یا بیشتر از این میزان باشد). میزان سود مجدداً ارزیابی نشده یا با حداقل درمان ادغام نشده و برای 12 ماه سال پرداخت می شود (بنابراین سیزدهم ارائه نمی شود).

INPS

“افرادی که در سال 2021 تمام شرایط و شرایط را برآورده می کنند” که در قانون ارائه شده است … 232/2016. هر کسی که الزامات مورد نیاز خود را در سال های قبل از 2021 بهبود بخشد ، می تواند “با توجه به پافشاری همان و عدم ارسال درخواست”.

ما به شما یادآوری می کنیم ، INPS برای از دست ندادن اقلام تعهدی درمان ، در پیام خود ادامه می دهد “نهادهایی که در زمان درخواست تأیید شرایط دسترسی به مزایا از قبل همه شرایط و شرایط ارائه شده در جستجوی میمون اجتماعی را دارند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *