حرکات بین مناطق ، ورزش و مسابقات: آنچه از 15 فوریه در حال تغییر است. و از 5 مارس Dpcm جدید

[ad_1]

دو هفته حساس برای ایتالیا با توجه به افتتاح احتمالی آن. روند آلودگی به ویروس کرونا از نزدیک تحت نظارت قرار خواهد گرفت تا ببینید آیا واقعاً از 15 فوریه امکان چراغ سبز برای باز شدن مرزهای منطقه ای ، امکانات اسکی و همچنین شروع مجدد ورزش و از سرگیری مسابقات در مدیریت دولتی وجود دارد یا خیر. . سیستم مناطق رنگی قطعاً تا 5 مارس ، آخرین روز اعتبار Dpcm فعال خواهد بود: از این پس به فرمان جدیدی نیاز خواهد بود.

در حال حرکت بین مناطق

ممنوعیت سفر بین مناطق ، به جز به دلیل کار ، سلامتی و فوریت ، تا 15 فوریه در حال اجرا است. منحنی مسری تا کنون کنترل شده است و RT کمتر از 1 است ، اگر حتی پس از دو هفته اینگونه باشد ، چراغ سبز برای سفر بین مناطق ممکن است و گردشگری داخلی نیز مفید خواهد بود.

خانه های دوم

همانطور که در فق منتشر شده توسط دولت آمده است ، “از تاریخ 16 ژانویه 2021 ، مقررات فعلی به شما اجازه می دهد بدون محدودیت در خانه های به اصطلاح دوم ، به خانه ، محل اقامت یا خانه خود برگردید. بنابراین ، چون امکان بازگشت محدود است ، دسترسی به خانه دوم نیز در منطقه دیگر یا استان خودمختار ، یا حتی از مناطق نارنجی یا قرمز فقط از کسانی امکان پذیر است که بتوانند ثابت کنند که واقعاً حق رفتن دارند. قبل از لازم الاجرا شدن مصوبه قانون 14 ژانویه 2021 ، به همان املاک رسیده باشد. این عنوان ، به دلایل آشکار اجتناب ، باید دارای تاریخ مشخصی باشد ، مانند تاریخ عملی که توسط دفاتر اسناد رسمی امضا شده باشد یا تاریخ ثبت یک عمل خصوصی قبل از 14 ژانویه 2021. بنابراین ، کلیه حقوق سود سهام پس از آن تاریخ ، از جمله اجاره نامه های کوتاه مدت که قابل ثبت نیستند ، مستثنی هستند. “

امکانات ورزشی و اسکی

باید تصمیم گرفت که سرنوشت این ورزش چه خواهد بود ، تقابل وزیر Spadafora و CTS ادامه دارد و ممکن است در Dpcm بعدی چراغ سبز برای تمدید سالن های ورزشی و استخرها حداقل در منطقه زرد روشن شود. به استثنای تغییرات ، افتتاح آسانسورها از 15 فوریه از سر گرفته می شود و در این روزها مناطق برای جلوگیری از تجمع مجبور به ارسال دستورالعمل های CTS هستند.

مسابقات در مدیریت دولتی

“از 15 فوریه 2021 ، آزمونهای انتخابی مسابقات اعلام شده توسط ادارات دولتی در مواردی که شرکت تعداد مشخصی از داوطلبان بیش از سی نفر برای هر جلسه یا سایت آزمون مجاز باشد ، مجاز است ، مشروط بر اینکه پروتکل ها تصویب شده و توسط مردم پذیرفته شوند. بخش عملکرد و تأیید شده توسط Cts “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.