حرکات ، فقط دو حرکت در خارج و یک منطقه سفید: فرمان جدید علیه کوید ، یک شبه تصویب شد

[ad_1]

دو نفر از دوستان ، تا 15 فوریه بین مناطق سفر نمی کنند و تا 30 آوریل وضعیت اضطراری ندارند. آیا می توانید مصوبه جدید یک شبه تصویب شده در شورای وزیران ، که مجموعه ای از اقدامات مربوط به وضعیت اضطراری ویروس کرونا را معرفی کرده است ، خلاصه کنید

وضعیت اضطراری

شورای وزیران ، به پیشنهاد رئیس جمهور جوزپه کنته ، پس از دیدن یادداشت وزیر بهداشت و نظر کمیته علمی فنی ، تصویب تمدید تا 30 آوریل وضعیت اضطراری اعلام شده در نتیجه اعلام وضعیت اضطراری را تأیید کرد. بهداشت عمومی با اهمیت بین المللی “توسط سازمان بهداشت جهانی.

برای جابجایی بین مناطق نیست

این مصوبه ، تا 15 فوریه 2021 ، ممنوعیت اعمال هر گونه جابجایی بین مناطق مختلف یا استانهای خودمختار را تأیید می کند ، به جز مواردی که به دلیل نیازهای اثبات شده کار ، شرایط ضروری یا دلایل بهداشتی ایجاد می شود. و در هر صورت آنها مجاز به بازگشت به محل زندگی خود ، محل سکونت یا خانه خود هستند.

از دوستان و خانواده روزی یک بار

علاوه بر این ، از 16 ژانویه تا 5 مارس ، اقدامات زیر در سراسر کشور اعمال می شود: یک بار در روز ، نقل مکان به یک خانه خصوصی مسکونی دیگر، بین 5 و 22 ، در یک حداکثر دو نفر علاوه بر آنهایی که قبلاً در خانه مقصد زندگی می کردند. شخص یا دو نفری که نقل مکان می کنند در هر صورت ممکن است فرزندان زیر 14 سال (یا سایر کودکان زیر 14 سال که همان افراد از آنها اقتدار والدین را اعمال می کنند) و افراد دارای معلولیت یا افراد خودکفا که با آنها زندگی می کنند با خود بیاورند. آنها

این حرکت می تواند در همان منطقه ، در منطقه زرد و در همان شهرداری ، در منطقه نارنجی و در منطقه قرمز رخ دهد ، بدون اینکه مقررات مربوط به سفر از شهرداری های حداکثر 5000 نفر را تخطی کند.

اگر تحرک به محدوده شهرداری محدود شود ، جابجایی از شهرداری های با جمعیت بیش از 5000 نفر و در فاصله بیش از 30 کیلومتر از مرزهای نسبی هنوز مجاز است ، مگر اینکه در هر صورت به مراکز استان ها سفر کنید.

بیرون بردن

ممنوعیت فروش بار می تواند محدود به نوشیدنی ها و الکل باشد. طبق آنچه آموخته شده است ، این فرضیه ای است که پس از ابراز نگرانی چندین فرماندار در مورد این اقدام ، در جلسه بین دولت و مناطق ظاهر شد. وزیر بوکا ، مجدداً طبق آنچه آموخته است ، آمادگی دولت را برای حمایت از قانون برای جلوگیری از زندگی شبانه تأیید می کند ، اما اطمینان می دهد که دولت نگرانی های منطقه ای را به رسمیت می شناسد و Palazzo Chigi و Mize در فکر ممنوعیت ها هستند.

وارد منطقه سفید شوید

منطقه به اصطلاح “سفید” ایجاد شده است ، که در آن مناطق با سناریوی “نوع 1” ، سطح “کم” خطر و فراوانی عفونت ها ، برای سه هفته متوالی ، کمتر از 50 مورد در هر 100000 نفر است. در محدوده “سفید” ، اقدامات محدود کننده اعمال نمی شود با احکام نخست وزیر (dpcm) برای مناطق زرد ، نارنجی و قرمز تهیه شده است ، اما فعالیت ها طبق پروتکل های خاص انجام می شوند. در همان مناطق با dpcm ، در هر صورت ممکن است اقدامات محدود کننده خاصی در رابطه با فعالیتهای خاصی که از نظر اپیدمیولوژیک بسیار مهم هستند ، اتخاذ شود.

ثبت واکسن Covid متولد می شود

با توجه به نیاز به تسهیل اجرای برنامه واکسیناسیون برای جلوگیری از عفونت با COVID-19 ، مطابق با مقررات فعلی حفاظت از داده های اروپا و کشور ، یک بستر اطلاعاتی ملی برای تسهیل فعالیت های انتشار ، ایجاد شده است. در سرزمین ملی دوزهای واکسیناسیون ، دستگاه ها و سایر مواد کمکی برای تجویز و پیگیری مربوطه. علاوه بر این ، به درخواست منطقه یا استان خودمختار مربوطه ، بستر ملی باید به صورت فرعی ، عملیات رزرو واکسیناسیون ، ثبت نام واکسن و صدور گواهینامه و عملیات انتقال داده به وزارت بهداشت را انجام دهد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.