جیمز ارل جونز از لکنت به ستاره 90 ساله می شود

[ad_1]

او بازیگری با یکی از معصوم ترین صداهای سینمای آمریکا و شخصیت اصلی با بازی در تاریخ است. او با سر و کار دارد جیمز ارل جونز که از 17 ژانویه 90 ساله خواهد شد. جونز متولد 17 ژانویه 1931 ، متولد می سی سی پی اما بزرگ شده در میشیگان است و در میان دیگران به خاطر بازی در نقش الکس هیلی در فیلم Roots – The New Generation (نسل جدید) و به دنبال آن روتز ، Thulsa Doom در کانن باربار و دریاسالار گریر شناخته می شود. در شکار اکتبر سرخ ، بازی های قدرت ، تحت نشانه خطر.

همچنین نقش او در نقش شاه جفی جوفر در شاهزاده به دنبال همسر (ورود به آمریکا ، 1988) ، پدر شاهزاده آکیم در نقش ادی مورفی به یاد ماندنی است. اما شهرت او همچنین به حرفه وی به عنوان صداپیشه مرتبط است. Hers صدای دارت ویدر در حماسه جنگ ستارگان و مفاسا در The Lion King (و همچنین ادامه و بازسازی آن) است. او همچنین صدای پشت پیام “This is CNN” است. با بازی هایش ده نامزد دریافت جایزه امی به دست آورد و 3.5 جایزه گلدن گلوب را برای یک و اسکار بهترین بازیگر مرد را برای فیلم “Rise Down” به دست آورد در حالی که در سال 2012 بود. او برای موفقیت کلی اسکار دریافت کرد. او برای نمایش های تئاتری خود ، به ویژه نمایش شکسپیر ، دو جایزه تونی را از آن خود کرد.

با این حال جونز ، یکی از شناخته شده ترین صداهای جهان ، گذشته لکنت زبان دارد. همانطور که خودش در گذشته در مصاحبه ای گفته بود ، در کودکی که توسط پدربزرگ و مادربزرگ مادری بزرگ شده بود ، با نوعی لکنت که تقریباً هشت سال اول زندگی اش را لال کرد ، دست و پنجه نرم می کند. او یادآوری می کند: “در دوران کودکی ، من فقط با خانواده ام ارتباط برقرار کردم ، یا حداقل با کسانی که از لکنت و اضطراب من احساس خجالت نمی کردند ، ارتباط برقرار کردم. در عوض ، من کاملاً آزادانه با حیوانات ، یعنی خوک ، گاو ، مرغ ارتباط برقرار کردم. آنها اهمیتی برای صدای شما ندارند. جونز در مدرسه توسط همکلاسی های خود مورد تمسخر قرار گرفت و در یک لحظه دیگر صحبت نکرد. در عوض ، او این کار را در دبیرستان و به لطف یک معلم انگلیسی که او را وقف شعر کرد ، انجام داد.

یک بار جونز چنین شعر زیبایی نوشت که معلم خودش شک داشت که این کار گونی اوست. بنابراین او از او دعوت کرد که آن را از روی حافظه جلوی کلاس بخواند. کاری که او انجام داد زیرا این حرف های وی بود و از آنجا سفر را برای ترک یک اختلال گفتاری آغاز کرد. امروز ، با وجود موفقیت در زندگی حرفه ای ، او احساس نمی کند که بگوید کاملا بیرون است. وی گفت: “نمی توانم بگویم درمان شده ام.” من روی آن کار می کنم. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *