جک ما ناپدید شد ، یک راز برای بنیانگذار Alibaba

[ad_1]

جک ما حداقل دو ماه است که در صحنه غایب است، از زمان غرق شدن در اوایل ماه نوامبر مگا IPO گروه مورچه ، فین تک Alibaba آن ​​، زیر بنای رمز و راز سرنوشت خود است.

48 ساعت پس از لیست دوگانه در هنگ کنگ و شانگهای ، گزارش صریح رئیس جمهور شی جین پینگ ، طبق بازسازی روزنامه وال استریت ژورنال ، منجر به مسدود شدن بزرگترین عملیات تاریخ از این نوع به ارزش 37 میلیارد دلار شد.

در راس حزب کمونیست ، انتقادات شدید ناپدید نشده بود ما به رویدادی در 24 اکتبر در شانگهای تحویل داده بود، در آن وی اظهار داشت که “چین هیچ ریسک مالی سیستمی ندارد فقط به این دلیل که فاقد سیستم است و این همان خطر است.”

او با داشتن رکورد سطح IPO مورچه ، که حتی دور از نیویورک ارزیابی می شود ، با متهم کردن بانک های چینی به فعالیت “با ذهنیت کارگزار وام مسکن” در حالی که “نوآوری خوب از قوانین نمی ترسد ، سطح خود را بالا برد. قوانین پس از شایعات متعدد ، از جمله گزارش های بلومبرگ مبنی بر اینکه مقامات پکن به وی توصیه کرده اند که کشور را ترک نکند ، فایننشال تایمز گزارش داد که مدیر عامل شرکت علی بابا – جایگزین Ma – حساب توییتر خود از 10 اکتبر به روز نشده است. فینال “قهرمانان تجارت آفریقا” را ضبط کرد ، یک مسابقه تلویزیونی برای کارآفرینان تازه کار از قاره آفریقا با چک 1.5 میلیون دلار به عنوان جایزه.

علاوه بر این ، منابع مالی به Ansa، s اشاره می کنند علی بابا در مرکز تحقیقات ضد انحصاری اقدامات ادعایی انحصارطلبی است (شایعاتی نیز در مورد خورشت احتمالی این گروه در حال پخش است) و گروه مورچه ، مشروط به “تعدیل” تجارت توسط نهادهای نظارتی ، با شروع از بانک مرکزی چین (Pboc) ، “خارج شدن از کانون توجه معقول ترین کاری است که باید انجام شود ح.ک.چ همیشه با نفوذ عظیم رهبران بزرگ تجارت چینی ، خصوصاً آنچه توسط یک میلیاردر کاریزماتیک ساخته شده است ، هم در جبهه داخلی و هم در غرب به عنوان “چشم انداز” فناوری شناخته می شود ، با تردید دیده می شود. -20 ، به میزبانی چین در سال 2016 در هانگژو ، مقر علی بابا در وزارت امور خارجه (و نه تنها) ، آنها در هنگام ورود و عزیمت مهمانان معروف ، از جمله نخست وزیر وقت ماتئو رنزی ، توسط جک ما بدون اطلاع قبلی ، احساس تحریک شدیدی کردند. IPO گروه Ant آغازگر مانور ضد انحصارى علیه غول هاى فن آورى بالاى چین است و او اخیراً تأكید كرد كه 2021 سال تنظیم مقررات ضد انحصارى خواهد بود. برنامه های مارک موبیوس ، استاد راهنمای پکن ، واضح است: “من معتقدم دولت چین پس از پی بردن به ضرورت تنظیم این شرکت ها برای بزرگتر نشدن آنها ، در این امر مداخله کرده است” ، تا آنجا که بر “بخش” تسلط دارد. جک ما ، که توسط Xi بخاطر نقش نوآوری در رشد چین اعطا شده است ، عضوی از حزب کمونیست است که همیشه گفته است “باید عاشقش شویم اما ازدواج نکنیم.” برای محافظت در برابر مراحل انضباطی و قضایی کافی نیست

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *