جوزپه کونته در خیابان روبروی پالازو چیگی صحبت می کند: “Draghi هرگز تخریب نکرده است ، امیدوارم یک دولت سیاسی باشد”

[ad_1]

نخست وزیر جوزپه کنته برای اولین بار از زمان استعفا صحبت می کند و این کار را در یک کنفرانس مطبوعاتی خارج از پالازو چیگی انجام می دهد. سخنرانی وی پس از مدت واگذار شده به ماریو دراگی برای تشکیل دولت جدید: این تصمیم در آخرین ساعات ، که در آن ، مطابق آنچه هست ، بالغ می شود
آموخته ، او همچنین تماس های زیادی با بنیانگذار M5S Beppe Grillo داشته است. در مورد پشتیبانی از ماریو دراگی ، توضیح داده شده است که انتخاب به جنبش 5 ستاره بستگی خواهد داشت.

کونته ، همانطور که عادت دارد ، کلمات مستقیم خود را به فیس بوک می سپارد. وی گفت: “دیروز با دراگی ملاقات کردم: مصاحبه ای بسیار باز و طولانی ، که در پایان آن برای او آرزوی کار خوب کردم.”

وی گفت: “من همیشه برای خیرخواهی کشور و تشکیل دولت جدید تلاش کرده ام.” از این منظر. من به یک دولت سیاسی امیدوارم که از ثبات و انسجام کافی برای انتخاب سیاسی برخوردار باشد

در پایان سخنرانی ، پیامی به دوستان جنبش 5 ستاره: من اینجا هستم و آنجا خواهم بود و سپس دعوت به دوستان Pd و Leu ، من می گویم که همه ما باید با هم کار کنیم ، زیرا ما این اتحاد را برای توسعه پایدار آغاز کرد. این یک پروژه قوی و مشخص است “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.