جورجیا ، سر به سناتور: دم وارنوک ادعای پیروزی می کند

[ad_1]

دم رافائل وارنوک مدعی پیروزی در یکی از دو رأی گیری مجلس سنا در جورجیا است، هنگام رانندگی با سناتور 4/50٪ کلی لوفلر (49.6٪) با 97٪ برگه های رأی بررسی شده ، “جورجیا ، من با اعتمادی که به من نسبت داده اید افتخار می کنم ، من به سنا می روم تا برای همه گرجی ها کار کنم. “، – گفت محترم. اگر پیروزی او تأیید می شد ، می شد اولین سناتور آفریقایی-آمریکایی گرجستان.

در صورت پیروزی ، وارنوک دومین آفریقایی-آمریکایی خواهد بود که پس از پایان دوره نقاهت (بین سالهای 1863 و 1877) کرسی سنا در جنوب عمیق را به دست می آورد.

کشیش اشاره کرد که مادرش که در تابستان در یک محصول تنباکو و پنبه بزرگ شده بود ، می توانست به او رأی دهد. وارنوک ، كوچكتر از 12 كودك ، گفت: “دستان 82 ساله ای كه برای دیگران پنبه می گرفت به صندوق های رای رفت و پسر كوچكتر را به عنوان سناتور آمریكایی انتخاب كرد.

دونالد ترامپ در توییتر سو Twitter ظن درباره تقلب جدید در دو رأی گیری در مجلس سنا در جورجیا را مطرح کرد که با 97٪ آرا رأی نزدیک به نامزدها را می بیند. “به نظر می رسد که ما در حال آماده سازی تعداد زیادی آرا علیه نامزدهای جمهوری خواه هستیم. آیا آنها منتظرند ببینند به چه تعداد رای احتیاج دارند؟ “، او می نویسد. “اتفاقاً 4000 رای دیگر در شهرستان فولتون پیدا شد. ما اینجا هستیم. ” رئیس جمهور همچنین نشریات پیشنهادی برای سرقت رای را روتوش کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *