جنگلبانان در سیسیل ، ترویج انبوه برای همه: آنها 180 روز و حقوق بیشتری کار خواهند کرد

[ad_1]

رویای تثبیت تحقق نخواهد یافت ، اما تبلیغات جمعی آنها اکنون سیاه و سفید هستند و هنوز هم استفاده طولانی تر و درآمد بیشتری دارند. در مورد همین اتفاق خواهد افتاد اصلاحات جنگل در سیسیل.

Giacinto Pipitone در غرفه های Giornale di Sicilia می نویسد ، دولت آماده بود تا وی را در جنتی که قرار است فردا برگزار شود ، آزاد کند: اولین ملاقات. اما این فقط برای چند روز تعویق است.

تحت فشار اتحادیه ها ، هم سیگنال های میدانی و هم سیگنال های خودمختار ، دولت در حال کار بر روی متنی است که با این وجود نمی تواند درخواست موقعیت دائمی تمام وقت را بپذیرد. با این حال ، ناامنی با حمایت از یک درخواست تاریخی دیگر پاداش می گیرد: افزایش در روزهای کاری انجام شده در طول سال. متن تبلیغات را برای همه فراهم می کند: استفاده از خواهد بود 180 روز در سال.

این به این معنی است که دیگر هیچ محدودیتی در محدوده وجود نخواهد داشت: کسانی که امروز 78 روز بازی می کنند 180 می شوند و کسانی که 101 یا 151 بازی می کنند به محدوده فوق العاده معرفی می شوند. در عین حال ، متن انگیزه هایی را برای بازنشستگی تا حد ممکن و استفاده از پس انداز برای تأمین مالی افزایش پیش بینی شده فراهم می کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

اطلاعات بیشتر درنسخه دیجیتال

از Giornale di Sicilia تا غرفه ها.
برای خواندن همه چیز ، روزنامه را بخرید یا نسخه دیجیتالی آن را بارگیری کنید

نسخه دیجیتالی را بخوانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *