جشنواره Sanremo در معرض تاخیر است: پروتکل Rai تا روز سه شنبه پیش بینی می شود

[ad_1]

باید تا روز سه شنبه ، 2 فوریه ، به کمیته علمی و فنی ارسال شود پروتکل جشنواره Sanremo Rai در این ساعت ها ارسال می کند: هدف این است که این رویداد با خیال راحت برگزار شود ، واسطه بین شهادت کارشناسان و نیازهای نمایش است.

بدون در نظر گرفتن رویه پروتکل ، از جمله فرضیه های جدول می توان به: به تعویق انداختن جشنواره تا پایان ماه آوریلبرای از بین بردن خطر ابتلا به لیگوریا در منطقه نارنجی یا قرمز ، به این امید که اقدامات ضد عفونت و یک فعالیت واکسن حاوی شیوع ویروس باشد.

“در یک سال استثنایی ، به دلیل جدی بودن رویدادها ، می توان انتظار یک جشنواره استثنایی را داشت.” جیانکارلو لئونه ، رئیس تولیدکنندگان تلویزیون (Apa) ، مدیر عامل Q10 Media ، بیش از سی سال در بهشت ​​، قبلاً مسئول پنج جشنواره (دو نسخه توسط فابیو فازیو و سه کارلو کنتی) ، در مصاحبه با Primaonline که احیا کرد سانرمو ، که در یک زمان فقط سه ساعت “رژه آهنگ” بود.

تصویری از تئاتر Ariston در Sanremo

“مسابقه موسیقی – او توضیح می دهد – می تواند در مجموع سه ساعت طول بکشد ، بیشتر از این. صحنه دو برابر می شود ، تقریباً از تمام غرفه های آریستون با فرصت های زیادی برای تأثیر بصری و سرگرمی استفاده می شود. بدون مخاطب ، فقط چند ده نفر یا کارکنان از 21 : 00 تا نیمه شب بهترین آهنگ ایتالیایی منجر به کاهش سهم در مقایسه با مدت زمان تا ساعت 2 بامداد می شود ، اما به افزایش متوسط ​​گوش دادن ، بدون آسیب بیش از حد به GRP (رتبه بندی ناخالص Point ، ed.) که سرمایه گذاران را برای تبلیغات علاقه مند می کند. و این فرصت را دارد که بیشتر تماشاگران از جشنواره لذت کامل ببرند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *