جشنواره Sanremo ، پروتکل ایمنی آماده: از انجام تامپون تا وعده های غذایی در اتاق

[ad_1]

به تامپون ، وعده های غذایی داخل اتاق ، کنفرانس مطبوعاتی از راه دور و بدون فرش قرمز نیاز دارید. اینها برخی از قوانین مربوط به پروتکل ایمنی Sanremo پیشنهاد شده توسط انجمن های صنفی صنعت ضبط ، Afi ، Fimi ، Pmi.

با جزئیات بیشتر ، این پروتکل برای همه افراد شرکت کننده در جشنواره ، تامپون مولکولی به طور مستقیم یا غیرمستقیم (رهبران ، صداپیشگان ، تصویربرداران معتبر ، کارمندان ، آرایشگاه ها ، آرایشگاه ها ، سازندگان فیلم ها / عکاسان و غیره) تعهد یک تامپون مولکولی را تعیین می کند. در 72 ساعت قبل از عزیمت به سانرمو انجام شود.
علاوه بر این Rai برای ساخت تامپون سریع مجبور است یک یا چند چادر در Piazza Colombo در Sanremo برپا کند.

تامپون های سریعی که روی RAI بارگیری می شوند همه روزه روی همه افراد حاضر و شرکت کننده در جشنواره اجرا می شود. مدیریت سازمانی به عهده RAI است که در هر صورت مجبور است کلیه جزئیات را در اختیار شرکت های ثبت کننده مسابقه قرار دهد.
حضور در تئاتر آریستون به افراد داخل محدود خواهد شد ، که نشان RAI برای دسترسی به مناطق مجاز (تئاتر ، پشت صحنه ، رختکن) به آنها تعلق می گیرد.

هتل ها باید کاملاً مراحل سخت را دنبال کنند و دسترسی فقط به اپراتورهای معتبر را تضمین کنند. آنها باید یک یا چند فضای مورد استفاده برای مصاحبه ، کنفرانس و غیره را فراهم کنند. که بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.
در مورد وعده های غذایی ، تیم هنرمند باید ترتیب ناهار و شام را در اتاق از طریق آشپزخانه هتل یا تحویل غذا به هتل با اطمینان کامل برساند.

فعالیتهای تبلیغاتی (مصاحبه رادیویی ، مصاحبه تلویزیونی ، کنفرانس مطبوعاتی و غیره) باید بسیار از راه دور انجام شود. هیچ فعالیت تبلیغاتی در حضور وجود ندارد. بنابراین ، فعالیت های معمول از این موارد مستثنی هستند: فرش قرمز ، نمایشگاه ها ، عکس برداری ها یا پیوندهای خارجی ، مگر اینکه کاملاً لازم باشد و در تئاتر آریستون تنظیم نشده باشد.

در داخل تئاتر ، RAI باید جریان مناسب و تناوب استفاده از رختکن (امنیت و فاضلاب) را تضمین کند. باید زمان تمرین را برای جلوگیری از هر نوع جمع شدن ، از خود رختکن شروع کرد. حرکات باید برای هر هنرمند و تیم به همان راننده شرکت سپرده شود و هر از چند گاهی وسیله نقلیه ضد عفونی شود.

هر شرکت لیستی از همکاران خود که در Sanremo با محل اقامت آنها در کل رویداد به RAI ارائه می دهد. این لیست توسط RAI مدیریت می شود که باید با تدارکات مقابله کند: تامپون ، شکاف ، دسترسی. سرانجام ، به جای حضور فیزیکی روزنامه نگاران در مطبوعات ، یک اتاق رأی گیری آنلاین ایجاد کنید.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *