جشنواره Sanremo ، از Cts ، در آنجا برگزار می شود: تاریخ ها و اخبار اینجا است

[ad_1]

جشنواره Sanremo بی خطر است. هیچ مخاطبی در سالن یا رویدادهای فضای باز وجود نخواهد داشت ، اما بین اقدامات شدید امنیتی برای هنرمندان و تکنسین ها و فضاهای تئاتر آریستون که انقلابی ایجاد شده این رویداد برگزار خواهد شد

OC از کمیته علمی و فنی آمده است ، که 75 صفحه از پروتکل ارائه شده توسط Rai را بررسی کرده و به رویداد 2 تا 6 مارس در لیگوریا پاسخ مثبت داده است ، و از “انتخاب” برای حذف مردم و ابراز “خطر” تجمع در خارج (خیابان ها ، باشگاه ها ، هتل ها ، بارها ، رستوران ها) که تحت مسئولیت مستقیم رای نیستند. بنابراین وی به لزوم “مدیریت مشارکت” توسط نهادهای محلی اشاره می کند.
از جمله موارد مهم گزارش شده توسط Cts ، علاوه بر هجوم تماشاگران که هر ساله به شهر حمله می کنند ، ایستگاه های رادیویی واقع در ویترین های فروشگاه های کنار Ariston هستند که یک نقطه جذاب برای مردم است. از جمله پیشنهادهای پیشنهادی استفاده از شاتل هایی با شیشه های رنگی برای هنرمندان و افراد مشهور است.
آمادئوس ، مدیر ارشد و هنری به Tg1 گفت: “ما بسیار خوشحالیم زیرا این بدان معناست که موسیقی را متوقف نکنیم و بتوانیم در چنین سال سخت نمایش مهمی را به ایتالیایی ها ارائه دهیم.”
قوانین دقیق برای کاهش احتمال عفونت توسط ویاله مازینی ، که از آنچه ما آموختیم از نظر مثبت استقبال می کند ، هدف تیمی به رهبری مدیر عامل شرکت سالینی ، امکان اخذ تأیید کارشناسان را فراهم کرده است. هیچ چیز در دقایق شانس باقی نمی ماند: برنامه های دقیق تئاتر. دسترسی ها و مسیرهای مختلف برای بازیگران ، هنرمندان ، ارکسترها ؛ هر 72 ساعت تامپون برای همه کسانی که وارد آریستون می شوند. الزام به رعایت فاصله برای همه (هنرمندان ، رهبر ارکستر ، از جمله میهمانانی که نه می توانند بغل شوند و نه بوسند ، همراه با گلها و جوایزی که در کالسکه محافظت از تماس و توانبخشی دائمی مانند همه اشیا on روی صحنه ارائه می شود ، و آنها همیشه باید فاصله داشته باشند) حداقل یک ونیم متر) و ماسکهای Ffp2 استفاده کنید ، مگر فقط برای کسانی که روی صحنه هستند مدیریت دقیق برنامه ها و فضاهای مشترک ، با هنرمندانی که باید خود را با لباس صحنه در تئاتر نشان دهند.

و مرکز مطبوعاتی ، که به طور سنتی در طبقه آخر ساختمان مستقر است ، برای حدود هفتاد خبرنگار به کازینو نقل مکان کرده است – پس از کنفرانس مطبوعاتی صبح و کار شبانه توزیع و بافر شده است – تا فضای اتاق های آرایش ، آرایش ، کلاه گیس و خیاطان
در عصر ، علاوه بر کادر فنی ، فقط 20 عکاس اجازه حضور در سالن را دارند ، در حالی که صد روزنامه نگار حق حضور در تمرینات عمومی بعد از ظهر دوشنبه را دارد.

Fimi از تأیید پروتکل توسط CTS خوشحال است. مدیر عامل شرکت انزو ماتزا گفت: “اقدامات امنیتی مورد استفاده صنعت ضبط برای هنرمندان و کارمندان در مسیر درست پیش می رود” و افزود: “شرکت های ضبط با ادغام پروتکل های شرکت خود کلیه اقدامات مورد تایید CTS را می پذیرند.” رویه های مربوط به مناطق شهر و هتل “که امیدواریم بخشدار و شهردار به زودی نهایی شوند.”

ما همچنین انگشتان دست خود را برای PMI ، انجمن تولیدکنندگان موسیقی مستقل نگه داریم ، که می گوید “آگاه است که عدم حضور مخاطب منجر به تعهد قابل توجه Rai و مدیر هنری برای برابر کردن نمایش تلویزیونی جشنواره با برنامه قبلی خواهد شد. “اطمینان به مهارتهای استثنایی سازمانی و خلاقیت کل سازمان ، یافتن راه حلهای مناسب ، ابتکاری و چشمگیر”.

از طرف خود ، آلبرتو بیانچری ، شهردار سانرمو گفت که طی چند روز آینده “در مورد استان و همه افراد درگیر برای تجزیه و تحلیل جامع” بحث خواهد کرد ، اما در این میان ، امروز “یک گام اساسی به جلو است.” همچنین ، رئیس جمهور منطقه لیگوریا ، جیووانی توتی ، به دنبال جنجال هفته های اخیر ، از طریق فیس بوک از تصمیم عدم انتقال جشنواره از سنرمو ابراز خرسندی کرد. “این یک سوررئال خواهد بود: ما بلافاصله گفتیم که با مخاطب یا بدون مخاطب ، این رویداد باید در اینجا برگزار شود. عقل سلیم برنده شد.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *