جشنواره در Sanremo ، در میان مهمانان ، ملکه های آهنگ Vanoni و Giorgia هستند

[ad_1]

خانم های آهنگ ایتالیایی در Sanremo: Ornella Vanoni ، قهرمان اصلی در شب آخر ، جورجیا و احتمالاً Fiorella Mannoia نیز در میان مهمانان انتظار می رود هفتاد و یکمین دوره جشنواره که از 2 تا 6 مارس تأیید شده است.

در سالی که با موج دوم همه گیری روبرو شد ، در میان ترس ، جنجال و تنش در مورد سازماندهی یک رویداد که باید اثبات پروتکل بهداشت باشد ، دستگاه ادامه می دهد: “سانرمو متفاوت خواهد بود اما مهم” ، آمادئوس به Che Tempo گفت که fa. بازیگران با برخی از شدیدترین صدای زنان در موسیقی ما غنی شده اند.

اورنلا وانونی، که تجربه Covid را پشت سر گذاشته و اکنون در راه انتشار آلبوم جدید خود Unica است ، احتمالاً شنبه شب با احترام ویژه ای که مدیر هنری حرفه وی در نظر دارد ، در بین قهرمانان اصلی خواهد بود. انتظار می رود جورجیا ، که اخیراً در Rai1 ، مهمان یکی از هیجان انگیزترین اجراهای Fiorella در La musica che gira circa ، روی صحنه است ، آماده باشد – چه کسی می داند – حتی برای پیوستن به لحظاتی از نمایش با آمادئوس و فیورلو. : و این احتمال وجود دارد که مانویا نیز در آریستون باشد. در همین حال ، در شبکه مباحثی درباره حضور در سالن چهره های موافقت شده وجود دارد ، تصمیمی که پس از تعلیق رئیس امپراتوری آلبرتو اینتینی برای مخاطبان پرداخت شده یا دعوت نامه های مخاطبان مشخص شد.

رای اعلام کرد فراخوانی برای “استخدام” جفت هم اتاقی هایی که می توانند “دو مکان نزدیک به یکدیگر ، حداقل یک متر دورتر از دیگران” را اشغال کنند ، اعلام شده است. همه بافر شده اند. جورجیو مول (FI) با اظهار شوخی درباره این اعلامیه گفت: “بنابراین ، مونادس اولین گروهی خواهد بود که در جشنواره Sanremo امسال اجرا خواهد کرد.”

رهبر گروه آبی در ویگیلانزا در آستانه استماع از مدیر Rai1 استفانو کولتا در کمیته. در همین حال ، یک دادخواست توسط Claudio Belumore ، مدیر گروه کر و نوازنده کر ، به Change.org برای درخواست از دولت و Rai برای تغییر روند و اطمینان از برخورد برابر بین همه تئاترهای ایتالیا ، از 20،000 امضا فراتر رفته است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.