جشنواره در سانرمو ، بدون حضور مخاطبان در آریستون و تعلیق رویدادهای خارجی

[ad_1]

در آریستون هیچ مخاطبی ، تعلیق رویدادهای خارجی و حضور در سانرمو از برنامه های مربوط به جشنواره وجود ندارد. اینها نکات اصلی است که توسط Paradise در پروتکل برگزاری ایمن جشنواره در Sanremo مشخص شده است ، که فردا برای CTS ارسال می شود.

“در پایان یک جلسه با مدیر هنری ، که در آن سناریوهای مختلف به طور مفصل مورد بحث قرار گرفت ، Rai معتقد است که هفتاد و هفتمین دوره جشنواره Sanremo ، برنامه ریزی شده برای 2 تا 6 مارس ،” توضیح می دهد یک یادداشت از Viale Mazzini – باید تمرکز به طور انحصاری در شب. رویدادی در تئاتر آریستون. به همین دلیل ، فردا این شرکت پروتکل سازمانی و بهداشتی را برای حضور مخاطبان در تئاتر آریستون به CTS ارائه می دهد. به همین دلیل رائی به مدیر هنری دستور داد تا با این شرایط روی ایده های خلاقانه سازگار کار کند. “

“هیچ رویداد خارجی و حضور در Sanremo از برنامه های مربوط به جشنواره وجود ندارد که جشنواره آواز را در سال های اخیر متحرک کرده است. با ادامه این روش ،” وی ادامه می دهد ، “Rai قصد دارد تمام تلاش خود را برای ایجاد جشنواره با خیال راحت و به نمایش گذاشتن نمایش نشان دهد. برای مخاطبان خود. “دنیای موسیقی و تاریخ جشنواره”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *