جام ایتالیا ، اینترمیلان اریکسن یک ضربه آزاد را تعیین می کند: نراتزوری در نیمه نهایی

[ad_1]

دلیل اریکسن که یک شب به عنوان یک انسان مشیت پوشیده بود ، یکی از دیوانه ترین دربی های سالهای اخیر اینتر را شامل می شود ، از جمله درگیری در زمین ، آسیب دیدگی والری داور و بهبودی فوق العاده.
در واقع ، میلان فقط در دقیقه 52 نیمه دوم به دلیل پنالتی از هافبک دانمارکی ، که به عنوان یک حرکت ناامیدی توسط کونته وارد دروازه شد (که بعد از درگیری با مارسکا در دو بازی بعدی لیگ از دست می دهد اودین) در فینال برای پیروزی نراتزوری با 2: 1 ، که شایسته نیمه نهایی جام ایتالیا برابر برنده دیدار یوونتوس و اسپال است.

ممکن است از نظر فنی نتیجه نهایی دربی خیلی خنده دار نباشد ، اما مطمئناً احساساتی به وجود آورد. شخصیت اصلی خوب و بد زلاتان ابراهیموویچ است: سوئدی ابتدا به تیم پیولی یک برتری داد ، سپس کمی قبل از استراحت خشم لوکاکو را با درگیری نزدیک منفجر کرد و در نیمه دوم با کارت زرد مضاعف از بازی اخراج شد ، در بازگشت اینتر ، با پنالتی بلژیکی و بعد از این ، تقریباً تا آخرین نفس ، مجازات اریکسن.
دربی ، با استقبال کمی گرم این دو هوادار ، با حدود 1500 طرفدار نراتزوری ، علی رغم مقررات ضد کوید ، در خارج از سن سیرو منتظر تیم بودند. گردش مالی در این زمین مسلط است ، اما نه خیلی زیاد ، با کونته و پیولی فقط به بازیکنان بزرگ استراحت می دهند.

آث میلان شروع بهتری دارد ، حتی اگر سرمربی روسونری کجائر را بلافاصله به دلیل مشکل عضلانی در ران چپ خود از دست بدهد. اینتر سرعت خود را بالا برد و یک تاتاروسانوی فوق العاده در سمت چپ نزدیک لوکاکو پیدا کرد ، اما در بهترین حالت نراتزوری ، ابراهیموویچ معمولی تیم خود را با کشیدن بازیکنان از طریق زاویه محکم به مرکز رساند و به پست و کیف زد. برای 499 امین گل در زندگی حرفه ای با باشگاه ها.

مردان کونته با ضربه سر سانچز واکنش نشان می دهند ، توسط هرناندز و توموری روی خط دفع می شود ، اما در پایان نیمه اول بازی واقعا گرم می شود ، درگیری لوکاکو و ابراهیموویچ. کلمات بزرگی بین این دو پرواز می کنند: “برو عوضی اش کن … وودو ، الاغ کوچولو” ، کلمات سوئدی ، “لعنتی … تو و همسرت ، می خواهی در مورد مادر صحبت کنی؟” پسر عوضی … “، پاسخ بلژیکی.

درگیری که حتی تا رختکن ادامه دارد و لوکاکو به سختی توسط هم تیمی هایش و مدیر تیم مهار شد. اپیزودی که با اخطار مهاجم نراتزوری به دو کارت زرد سنگین منجر شد (او در اولین بازی نیمه نهایی را از دست خواهد داد) ، در حالی که در ابتدای نیمه دوم ابراهیموویچ به دلیل کارت زرد مضاعف از زمین اخراج شد.

کونته روی کارت حکیمی بازی می کند ، در حالی که 4 به دفاع می رود. اما “یک هدیه” از لئو لازم است ، که با ساده لوحی Barrela را در منطقه گسترش می دهد ، با داور ، که فقط در “Var” مجازات تبدیل شده توسط لوکاکو را به عنوان برابر. اینتر فشار را افزایش داد ، اما شخصیت اصلی همان بازیکن رومی شد و به دلیل آسیب دیدگی عضلانی مجبور به بیرون آمدن حدود 35 دقیقه شد ، که منجر به تعلیق 8 دقیقه از مسابقه شد. در پایان ، حکیمی و ویدال تلاش می کنند ، اما شخصیت اصلی در نهایت تاتاروسانو می شود ، که ابتدا لاوتارو و سپس لوکاکو را با دو قدم با حداکثر ریکاوری 10 دقیقه پس انداز می کند. و هنگامی که وقت اضافه قطعی به نظر می رسد ، ضربه از لبه اریکسن اعتبار را ارسال می کند: اینتر در نیمه نهایی ، مشرف به یووه. میلان زخم های خود را می لیسد ، از قبل به قهرمانی و بازی روز شنبه مقابل بولونیا فکر کرده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *