جام اترت ، برتینی و فوگینی ایتالیا در اولین بازی خود اتریش را شکست دادند

[ad_1]

موفقیت آبی روشن در جام ATP در ملبورن مقابل اتریش. دوتایی ایتالیایی که توسط ماتئو برتینی و فابیو فوگینی تشکیل شد ، در واقع جفت دومریک تیهم (شماره 3 در جهان) و دنیس نواک اتریشی را با نتیجه 6-1 6-4 شکست داد ، بنابراین ایتالیا به 2-1 منجر شد. اگر آتزوری ها فردا فرانسه را شکست دهند ، درهای نیمه نهایی به خوبی برای ایتالیا باز می شود.

چالش با اتریش با بهترین آرزوها برای آتزوری آغاز نشد: جای تعجب است که نواک در اولین تک فوگنینی را با نتیجه 6-3 6-2 شکست داد و به نظر می رسد اوضاع برای ایتالیا بالا رفته است. اما برتینی یکی از بهترین روزهای خود را بیرون کشید و پیش بینی اینکه او یک فرد خارجی است را شکست و ظاهرا شماره سه جهان Thiem را شکست داد. بنابراین ، دبل تعیین کننده بود.

برتینی به Supertennis TV ، قهرمان روز گفت: “پس از سال 2020 ، که به دلایل مختلف آنطور که می خواستم پیش نرفت ، من می خواهم احساس خوبی داشته باشم و تمام انرژی خود را در این زمینه بگذارم.” وینچنزو سانتوپادر تکرار کرد و فاش کرد که قبل از انتخاب ترکیب با فوگینی درگیر شده است.

کاپیتان ATP Cup گفت: “ما تیم خوبی هستیم و من به همه ایمان زیادی دارم.” فابیو بعد از تک آهنگ انتقام می خواست و من می دانستم که ماتئو می تواند به او کمک کند خودش را پیدا کند. هر یک از این بچه ها انگیزه های خوبی برای همیشه تلاش خود را دارند ، بنابراین من نسبت به دیدار برابر فرانسه خوشبین هستم.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.