جام آمریکا ، در نیوزیلند فدیه “پالرمو” لونا روزا

[ad_1]

هضم شکست در دور اول مسابقات ، لونا روزا فدیه می شود بلافاصله و در روز دوم بازی جام پرادا (انتخابی در میان مدعیان “مدافع” سی و ششمین جام قایقرانی آمریکا) ، او رستگاری را به دست آورد.

مارک پرادا-پیرلی ، که تحت لوای شرکت Circolo della Vela Sicilia در پالرمو، از شرایط باد سبک – که بین 5 تا 10 گره وزید – استفاده کرد و به وضوح جادوی آمریکایی را شکست داد.

در مسابقه یک به یک (چالش یک به یک) در اوکلند نیوزلند ، “ماه” کاپیتان ماکس سیرنا بعد از حذفی روز قبل انگلیسی Ineos نام خود را به دست آورد. بدین ترتیب تیم ایتالیایی راند رابین اول را در جایگاه دوم بست. سحر و جادو سیاه آمریکا نیز در مسابقه دوم توسط Ineos UK که در حال حاضر در راس جدول رده بندی است شکست خورد و سه موفقیت در بسیاری از مسابقات کسب کرد و پس از او لونا روسا قرار گرفت.

رگاتای امروز که توسط لونا روزا به دست آمد (در نیوزیلند منطقه زمانی قابل توجه است ، 12 ساعت جلوتر از ایتالیا است) ، با حفره های باد و نسیم بسیار سبک مشخص می شود ، که سردردهای بسیاری را برای قایق های باشکوه AC75 ایجاد می کند. از زیر 23 متر.

“قمرها” موفق شدند تا آنجا که ممکن است روی فویل بمانند و بنابراین به ویژه در دو طرف بادگیر تمایز قائل شوند. قایق آمریکایی خیلی کند بود و نتوانست از خط پایان عبور کند و با تاخیر بیش از حداکثر زمان بسته شد. در عوض ، لونا روسا عملکرد خود را – که از سه دور در دور مسابقه کاهش یافت – در 38’54 “، پس از استفاده از اولین نفر برای ورود به منطقه قبل از شروع و بنابراین بلافاصله بیش از 200 متر در مقایسه با” پاتریوت ” .

ملوانان ستارگان و راه راهها به معنای واقعی کلمه غرق شدند ، تاخیر 7’38 “در اولین دروازه باد را جمع کردند ، و سپس حتی خود را در اولین سکوی عقب – موهوم +600 متر دیدند ، اما طولانی نشد.

لونا روزا فشار پیدا کرد و به معنای واقعی کلمه به درون امواج خلیج چشمگیر هوراکی پرواز کرد. شب برای دین بارکر نیوزلندیایی و خانواده اش بود. جیمز اسپیتیل استرالیایی e پالرمو فرانچسکو برونیاز سوی دیگر ، آنها به سزاوار موفقیت پرواز کردند. “ما بسیار خوشحالیم ، این یکی از مسابقاتی بود که می توان خیلی راحت پیروز شد یا از دست داد – نظر برونی – برای بچه ها تولید انرژی واقعا یک چالش بود ، در بادهای سبک سخت تر از هیجانات شدیدتر است. “بنابراین می توانم بگویم چه کسی کار خارق العاده ای انجام داده است. قایق همیشه پر از انرژی برای پرواز بود. من به تیم بسیار افتخار می کنم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.