تیک توک دسترسی کاربران زیر 13 سال را مسدود می کند

[ad_1]

تیک توک اقداماتی را برای جلوگیری از دسترسی کاربران زیر 13 سال انجام خواهد داد و استفاده از سیستم های هوش مصنوعی را برای تأیید سن ارزیابی می کند. علاوه بر این ، یک کمپین اطلاعاتی برای افزایش آگاهی در بین والدین و فرزندان راه اندازی خواهد شد. این همان چیزی است که پلتفرم به اشتراک گذاری ویدئو ، به دنبال اقدام مسدودکننده اعمال شده در روزهای اخیر توسط سازمان ، به ضامن حفاظت از داده ها ابلاغ کرد.

در هر صورت ، مرجع حق بررسی اثربخشی اقدامات ابلاغ شده را برای خود محفوظ می داند. از 9 فوریه ، با تحقق درخواست های ضامن ، تیک توک تمام کاربران ایتالیایی را مسدود می کند و از شما می خواهد قبل از ادامه استفاده از برنامه ، تولد خود را دوباره مشخص کنید. پس از شناسایی کاربر زیر 13 سال ، حساب وی برداشته خواهد شد.

برای تقویت حفاظت در برابر کودکان ، ضامن حریم خصوصی یک کمپین آگاهی را در تلویزیون ملی با همکاری Telefono Azzurro آغاز می کند تا از والدین بخواهد که یک نقش نظارتی فعال داشته باشند و هنگامی که از کودکان خواسته می شود سن خود را برای دسترسی به آنها نشان دهند توجه ویژه ای دارند. تیک توک

به منظور شناسایی کاربران زیر 13 سال با اطمینان قابل قبول ، پس از اولین بازرسی ، این شرکت متعهد شد که ارزیابی بیشتری از استفاده از سیستم های هوش مصنوعی انجام دهد. از آنجا که شناسایی این راه حل ها نیاز به تعادل بین نیاز به بررسی های دقیق و حق محافظت از داده ها برای کودکان دارد ، این شرکت متعهد شده است که از مرجع حفظ حریم خصوصی ایرلند – کشوری که این پلتفرم کارخانه اصلی خود را ایجاد کرده است – شروع به کار کند. استفاده از هوش مصنوعی برای اهداف “تأیید سن”. پس از مداخله ضامن ، از 25 ژانویه تیك توك انتظار دارد كه مستقیماً با استفاده از یك دكمه كه به کاربران اجازه می دهد به سرعت و به راحتی گزارش خود را به سایر كاربرانی كه به نظر می رسد زیر 13 سال ندارند ، معرفی كند.

همه اینها علاوه بر اقدامات موجود است. TikTok همچنین متعهد شده است که تعدیل کنندگان محتوا را در بستر ایتالیایی زبان دو برابر کند. از تاریخ 4 فوریه ، تیک توک یک کمپین اطلاعاتی را در برنامه و سایر کانال ها راه اندازی می کند. در این برنامه ، شرکت قبل از مسدود کردن اعلان های فشاری را برای کاربران ارسال می کند و شرایط ورود به سن را به آنها اطلاع می دهد. همچنین بنرها برای ارائه پیوندهایی به اطلاعات مربوط به ابزارهای امنیتی و نحوه تغییر تنظیمات حساب خود از “عمومی” به “خصوصی” ارسال می شوند. در وب و به صورت چاپی ، این کمپین با تکرار محدودیت سنی برای ثبت نام در سیستم عامل ، به ویژه پدر و مادرها هدف قرار خواهد گرفت. سرانجام ، به نفع کاربران زیر سن قانونی ، Tik Tok خلاصه سیاست حفظ حریم خصوصی برنامه خود را برای کاربران زیر 18 سال بهبود می بخشد تا به روش قابل دسترسی و جذاب انواع داده های خود را جمع آوری کند و نحوه جمع آوری آنها را توضیح دهد. ایتالپرس

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.