تیاگو پینتو: “ژکو دیگر کاپیتان رم نیست”

[ad_1]

“ما جلساتی با هدف تقویت این احساس اعتماد متقابل داشتیم. ما با اطمینان و اطمینان بیرون آمدیم که می توانیم به اهداف خود برسیم. کالای جمعی مهمتر از علاقه افراد است. تیاگو پینتو ، مدیر کل رم ، در یک کنفرانس مطبوعاتی تایید کرد که شکستگی بین ادین ژکو و پائولو فونسکا دوباره ساخته شده است.

سرمربی پرتغالی گفت: “چیزهای زیادی نوشته شده و گفته شده است ، اما مهم این است که درک کنیم در دنیای فوتبال با پویایی که معمولاً برای خانواده هاست زندگی می کنید.” جکو یک بازیکن حرفه ای ، یک فوتبالیست عالی است ، او شخصیت بسیار قدرتمندی دارد و صفحات مهمی در تاریخ رم نوشته است. فونسکا رهبر پروژه ما است ، او کار بزرگی انجام داد و ما آینده فوری و بلند مدت خود را به او سپردیم.

مهاجم بوسنیایی به مدت دو روز در یک گروه به تمرینات بازگشت اما بازوبند کاپیتانی دیگر روی بازوی او نخواهد بود زیرا “باشگاه باید با نظم و انضباط روبرو شود. در حال حاضر ، ژکو کاپیتان تیم نیست ، در آینده ما به نفع رم کار خواهیم کرد و ادین اولین کسی خواهد بود که در این مسیر کار می کند “، پینتو توضیح می دهد. او در مورد شایعات در مورد مبادله از دست رفته با سانچز با اینتر ، تصریح می کند: “آنچه ماروتا در مورد این ماجرا گفت درست است: من با اوسیلیو در میلان آشنا شدم ، که به من لطف داشت ، من احترام زیادی برای او قائلم. اما ما هرگز نتوانستیم با اینتر وارد مذاکره شویم.

تیاگو پینتو انکار می کند که شرایط روحی در میدان بر معامله تأثیر گذاشته است: «اندازه باشگاه به بزرگی هواداران بستگی دارد. رم به واسطه هوادارانش باشگاه بزرگی است اما تصمیماتی که باید گرفته شود باید مطابق با استراتژی های این باشگاه باشد و مطابق ایده های ما باشد. شایعات تماس با ماسیمیلیانو آلگری نیز تکذیب شد: “اخبار منتشر شده در مورد جلسات ادعایی با سایر مربیان کذب است – مدیرعامل پرتغالی اطمینان می دهد – همه ما از کار پائولو فونسکا خوشحال هستیم ، رابطه من با او خوب است و مربی ترک نکرد تا توسط بسیاری از صداها منحرف شود ».

سپس از تیاگو پینتو اطمینان خاطر هواداران رم در مورد آینده لورنزو پلگرینی ، آخرین رومی تیم و کاپیتان جدید جالوروسی حاصل می شود. وی توضیح می دهد: “همه افراد در این باشگاه ، از دان و رایان فریدكین شروع می كنند ، معتقدند كه او نماینده تمام ارزش های پروژه ماست.” او بازیكنی جوان و با استعداد است ، آینده خوبی دارد و به باشگاه تعهد زیادی دارد. . در عین حال ، او یک حرفه ای فداکار است. ما خوش بین هستیم ، به زودی با نماینده تجدید نظر شما ملاقات خواهیم کرد. ما امیدواریم که همه چیز را حل کنیم ». و درباره امضای الشعراوی و رینولدز: “آنها دو بازیکنی هستند که به خوبی در پروژه باشگاه قرار می گیرند – او توضیح می دهد – آنها تیم را قوی تر می کنند. اما ما نتوانستیم معاملات خروجی را کامل کنیم و این باعث نارضایتی من می شود “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *