تولید ناخالص داخلی ، در سال 2020 ایتالیا 8.8٪ کاهش را ثبت کرد

[ad_1]

در سال 2020 ، تولید ناخالص داخلی ایتالیا با توجه به اثرات تقویم 8.9 درصد کاهش می یابد، در حالی که برای تولید ناخالص داخلی محاسبه شده بر اساس داده های سه ماهه خام ، این کاهش 8.8 است (در سال 2020 2 روز کاری بیشتر از سال 2019 بود). این را ایستات در اولین پیش بینی های سال اعلام کرد.

این رقم کمی بهتر از حد انتظار است دولت ، که در Definition Update انقباض 9٪ را برای سال تخمین زده است. تولید ناخالص داخلی ایتالیا در سه ماهه چهارم سال 2020 نسبت به سه ماهه قبل 2٪ و نسبت به سه ماهه چهارم سال 2019 6.6٪ کاهش داشت. اجماع تحلیلگران کاهش بین 2٪ و 2.2٪ را نشان داد.

اقتصاد ایتالیا ، توضیح می دهد Istat ، اظهار نظر در مورد داده ها ، گزارش پس از بهبود قوی در سه ماهه سوم + 16 new انقباض جدید در چهارم “به دلیل اثرات اقتصادی اقدامات جدید اتخاذ شده برای کاهش موارد اضطراری بهداشتی. این نتیجه – ادامه انستیتوی آمار – افزایش روند تمایل به تولید ناخالص داخلی را تعیین می کند: از -5.1 in در سه ماهه قبلی به -6.6 »».

سه ماهه چهارم دو روز کاری کمتر از سه ماهه قبل و یک روز کاری دیگر نسبت به سه ماهه چهارم سال 2019 داشت. تغییر دوره ای ترکیبی از کاهش ارزش افزوده در تمام بخشهای عمده تولید ، از جمله کشاورزی ، جنگلداری و شیلات ، صنعت و خدمات است. . در طرف تقاضا ، سهم منفی از هر دو وجود دارد
م componentلفه ملی (موجودی ناخالص) و م netلفه خالص خارجی.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.