تورینو پیروز می شود و از دردسر خارج می شود ، پارما به سری B انصراف می دهد.

[ad_1]

تورین بیش از کالیاری و بنونتو امتداد دارد و پارما را به سقوط حساب تا چهار روز تا پایان محکوم می کند. در المپیکو تیم نیکولا به لطف پاسخ آنسالدی و گل سرنوشت ساز دوک یک بر صفر صلیبی ها را برد. حالا جدول رده بندی Belotti و هم تیمی هایش را در 34 امتیاز با یک بازی کمتر می بیند: 2+ طول از کالیاری و 3+ از بنونتو از دومی

قسمت اول بازی یک مسابقه متعادل را ارائه می دهد ، اما این نارنجک است که بازی را با تقریباً 56 درصد مالکیت توپ و کنترل دارد و بهترین موقعیت ها را دارد. در دقیقه 14 انسالدی توپ را وارد منطقه کرد ، سانابریا با سر تلاش کرد کرنر برنده را پیدا کند ، اما توپ به پایین لغزید. با این حال ، واضح ترین فرصت در دقیقه 24 اتفاق افتاد: دوك در وسط قرار گرفت ، سپه با مشت های خود را پرتاب كرد ، انسالدی از بالای منطقه هماهنگی كرد و شلیك كرد كه به تیر دروازه برخورد كرد.

این شانزدهمین درخت مورد اصابت نارنجک در این فصل و چهاردهمین درخت نجات پارما در لیگ است. پارما که نیم ساعت بعد بروگمن را به دلیل مصدومیت از دست داد: کورتیچ به جای او. در نیمه دوم ، تورینو شروع به قدرت کرد ، بلافاصله سرعت را افزایش داد ، در حالی که حریفان در نیمه خود بسته بودند.

هنگام عبور از خطرات خطرناک ترین نارنجک ها بوجود می آیند: در 54 ‘سانابریا با ضربه سر ، سپه جلوی خود را نمی گیرد اما به محض جلوگیری از ضربه زدن به بلوتی ، موفق به از بین بردن آن می شود. عبور از پنجم به چپ و هدف از سمت چپ جناح مقابل: در 63 ‘انسالدی با پریدن از لاورینی و با دورهای راست برای دوک ، که با حمایت های محافظت نشده از یک گل در دروازه قرار گرفت ، سانتر شد.

در دقیقه 74 ، بلوتی سعی می کند در جستجوی گل از بازی باز بدرخشد ، که از فوریه دیگر گم شده است: گالو با دوک رد و بدل می شود و با راست خود لگد می زند و تیر خارجی را پیدا می کند. با این حال ، آخرین فرصت مسابقه برای تورینی که نزدیکترین گل نجات را می بیند ، هرگز زیر سوال نرفته است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.