توافق نامه در مورد کسری منطقه ، Attiva Sicilia: “دولت درآمد مالیات بر ارزش افزوده سیسیل را به رسمیت می شناسد”

[ad_1]

“ما در مورد توافقنامه کسری منطقه ای چیزی برای تحسین نداریم ، زیرا ما فقط در ابتدای سفر هستیم. این توافق نامه تنها در صورت معنا خواهد یافت که جدول شناسایی درآمد ناشی از سیسیل آزاد شود. ” Attiva Sicilia پس از توافق با دولت ملی شور و شوق را سرکوب می کند که اجازه می دهد طی 10 سال کسری منطقه سیسیلی کاهش یابد.

آتیوا سیسیلی ، النا پاگانا ، سرجیو تانکردی ، آنجلا فوتی ، والنتینا پالمری و ماتئو مانداكاوالو گفتند: “شرم آور است” ، از اینكه گروه های مخالف بویژه کسانی كه این کسری را ایجاد کرده اند خوشحال هستند.

Attiva Sicilia این بحث را به مجلس ارائه می دهد و از این رو قبلاً پیشنهاد و دستور کار خود را ارائه داده است: “ما از دولت منطقه می خواهیم – گروه آرس می گوید – که در توافق نامه مالی با دولت ملی شناخت کامل درآمد مالیات بر ارزش افزوده را شامل شود ، عدم استفاده از مواد 36 ، 37 و 38 اساسنامه سیسیل “.

قانون گذاران منطقه Attiva Sicilia نیز نگران هستند: “نیم ماه گذشته است و ما باید به سرعت تمرین موقت را تصویب کنیم: در واقع ، این خطر بزرگ وجود دارد که اگر حرکت Ars انجام نشود ، بسیاری از سیسیلیایی ها حقوق خود را دریافت نکنند. به همین دلیل ما از همه نیروهای سیاسی انتظار برخورد مس responsibleولانه را داریم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *