تنیس باز مثبت استرالیا ، تنیس مثبت: جنجال در ملبورن

[ad_1]

خوب 72 بازیکن در اتاق های هتل خود در انزوا و در حال حاضر اولین مثبت است. جاده اولین گرند اسلم این فصل در حال بالاتر رفتن است.

برگزارکنندگان اعلام کرده اند که یکی از تنیس بازان مورد انتظار در مسابقات استرالیا اوپن – که هویت وی فاش نشده است – از نظر Covid-19 مثبت بوده و حداقل 9 نفر دیگر از افراد آلوده به این مسابقات در ملبورن در قرنطینه هستند.

با این حال ، اوپن استرالیا در حال حاضر تردیدی ندارد: برگزارکنندگان مجدداً تأکید کردند که مقدمات 8 فوریه بدون تغییر ادامه خواهد یافت. بسیاری از بازیکنان از سختی پروتکل ها و به ویژه این واقعیت که کسانی که در هتل منزوی هستند ، نمی توانند برخلاف بقیه در زمین تمرین کنند ، شکایت داشتند.

در همین راستا ، نواک جوکوویچ به مسئولان برگزاری برنامه رجوع کرد تا از این طریق بتواند از این قانون راحت شود ، مانند کاهش روزهای انزوا در مقایسه با 14 مورد برنامه ریزی شده یا انتقال به خانه های خصوصی با زمین برای آموزش. از جمله اینکه برخی از تنیس بازان ادعا می کنند که از قرنطینه اجباری مطلع نشده اند برای همه مسافران در صورت وجود Covid مثبت در پرواز.

اما مقامات محلی قاطعانه اظهار داشتند: “همه درمورد شرایطی که باید برای آمدن به اینجا رعایت شود مطلع می شوند ، هیچ درمان خاصی وجود نخواهد داشت” ، دانیل اندروز ، فرماندار ویکتوریا گفت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *