تنیس ، برتینی و فوگینی اولین بازی خود را در آنتالیا به دست آوردند: هر دو در مرحله دوم هستند

[ad_1]

تنیس پس از تعطیلات زمستانی به گام بزرگی در جهت بهبودی نزدیک است ، اما مهمتر از همه در اولین رویداد بزرگ این فصل است: استرالیا اوپن ، برنامه ریزی شده از 8 تا 21 فوریه در ملبورن. در حالی که ما منتظر اولین کلاه ایمنی هستیم ، سال 2021 نمی توانست پیشگفتاری بهتر از ماتئو برتینی و فابیو فوگینی داشته باشد، حداقل از نظر رقابتی.

تنیسور 24 ساله تنیس روم ، شماره 10 در رده بندی و اولین مورد علاقه ، و همچنین همکار خود از لیگوریا ، در اولین حضور خود در Open Antalya – مسابقات جدید ATP 250 با جایزه 361،800 یورو و در مرحله بتن در شهر ترکیه – دستان خود را بدست آورد پایین. برتینی در دور اول (6-0 ، 6-4) فقط 56 دقیقه حذف شد ، ارگین کرکین ، میزبان 446 آتپ ، به لطف کارت وحشی ، در طرح اصلی پذیرفت.

بازیکن 21 ساله اهل آنکارا هرگز نتوانسته است نگران آبی پوشان باشد که سرویس بزرگی از خود نشان داده اند ، در مقابل دو خطای دو ضرب 8 آسی قرار داده و اجازه شکستن امتیاز را نداده اند. برای رومی ها نیز 67٪ از نفرات اول در این زمینه با گویایی 92٪ از امتیازات دریافت شده ، اما همچنین 62٪ از امتیازات کسب شده با سرویس دوم.

اکنون برتینی باید از مرحله مقدماتی (جایی که آندره پله گرینو در دور تعیین کننده در سه ست متوقف شد) مقابل دیمیتار کوزمانوف بلغاری ، شماره 298 در جدول رده بندی قرار گیرد. فابیو فوگینی نیز صدای زیادی در ترکیه به دست آورد. 33 ساله از Arma di Taggia (Imperia) ، 17 ساله از ATP و سومین برنده مسابقات ، پس از 1h39 بازی با Vrbenski ، 21 ساله از Nymburk ، از Michael Michael با 6-4 ، 7-6 (4) خلاص شد ( 311 در رده بندی که از مقدماتی آمده است.

لیگوریایی ، در دور دوم – همچنین روز یکشنبه – فرانسوی جرمی شاردی ، 33 ساله و شماره 72 را در جدول رده بندی پیدا می کند: فوگینی در تراز مستقیم قبلی 5-1 از او پیش است. با این حال ، این دو بازیکن سه سال است که عبور نمی کنند. در دور دوم ، قسمت دیگری از ایتالیا وجود دارد: با تشکر از استفانو تراوالا ، n.75 در رده بندی جهانی ، که دیروز اولین بازی را انجام داد ، و مجبور بازگشت (1-6 ، 6-4 ، 6-0) صربستان میومر کتسمانوویچ ، 42 ساله از ATP و هفتمین دانه در ترکیه.

بازیکن 29 ساله تیم Ascoli Piceno فردا در مرحله یک چهارم نهایی در برابر Emil Ruusuvuori ، 21 ساله ، فنلاندی 21 ساله ، رنکینگ 87 ، در رده بندی جهانی قرار می گیرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *