تلاش ماریو دراگی برای دولت چهارم فنی: “خوب خرج کن ، ضرر نکن”

[ad_1]

با انتصاب ماریو دراگی ، چهارمین دولت فنی در تاریخ جمهوری ظهور کرد ، یعنی یک مدیر اجرایی به سرپرستی اشخاص ناشناخته احزاب. انتظار می رود دراگی امروز از رئیس دولت در کیریناله که نیروهای سیاسی را برای یک دولت عالی رتبه فراخوانده است.

سه دولت فنی قبل از عزیز

اولین مورد کارلو آزلیو چمپی به عنوان رئیس بود در پایان مجلس یازدهم ، پس از سرنگونی دولت قبلی جولیانو آماتو با اعلامیه های ضمانت. رئیس جمهور ، اسكالفارو ، وظیفه را به عهده رئیس بانک ایتالیا ، چمپی ، كه در 28 آوریل 1993 سوگند یاد كرد و در 13 ژانویه 1994 استعفا داد ، پس از تصویب قانون انتخابات جدید با اکثریت ، ماتارلوم ، سپرد. وزارتخانه ها تا حدی توسط سیاستمداران (به عنوان مثال نیكولا مانچینو ، نینو آندریتا ، رزا روسو ایروولینو ، والدو اسپینی ، فابیو فابری) و با تکنسین های برجسته در بخشهای اقتصادی (لوئیجی اسپاونتا ، لوئیجی گالو ، پیرو باروچی) اداره می شدند. روزنامه ها برای اولین بار با “دولت رئیس جمهور” صحبت کردند.

ماریو دراگی

دومین مدیر فنی مدیری به رهبری لامبرتو دینی بود، پس از سقوط برلوسکونی I. همچنین در این مورد ، اسکالفارو بود که وزیر خزانه داری دولت برلوسکونی و همچنین مدیرکل بانک ایتالیا را منصوب کرد. دینی در 17 ژانویه 1995 ، به همراه تیمی از تکنسین ها ، سوگند یاد کرد که خزانه را نزد خودش نگه دارد.
یک سال بعد ، در 11 ژانویه 1996 ، او استعفا داد. Rinnovamento Italiano در حول همین تجربه حکمرانی متولد شد ، و در انتخابات متحد با درخت زیتون از سد 4٪ عبور کرد و وارد پارلمان شد.
در سال 2011 ، هنگامی که بحران گسترده باعث شد دولت برلوسکونی چهارم استعفا دهد ، رئیس جمهور ناپولیتانو ماریو مونتی را مقصر دانست، که روزهای گذشته به عنوان سناتور مادام العمر منصوب شد. کمیسار سابق اروپا در 16 نوامبر 2011 در کویرینال سوگند یاد کرد ، و فقط یک تیم از تکنسین ها را با خود آورد.
حتی در این مورد نیز صحبت از “دولت ریاست جمهوری” بود. مونتي در 21 دسامبر استعفا داد و وي همچنين حزب انتخاب مدني متولد شد ، متشکل از چهره هاي جامعه مدني که 8.3٪ آرا را در انتخابات به دست آوردند ، که 10.56٪ اعلام شد.

عزیزان اتحادیه پولی هنوز ناقص است ، به کار خود ادامه دهید

عزیز و بازیابی

“پایداری بدهی عمومی یک کشور بر اساس رشد ارزیابی می شود و از این رو نحوه مصرف منابع نسل آینده اتحادیه اروپا ارزیابی می شود.” این آخرین سخنان دراگی در اواسط دسامبر است که در مورد مسائل روز با برخی روزنامه نگاران ، از واکسن گرفته تا خطرات تجاری ، گفتگو می کند. وی هشدار داد: “در صورت اتلاف منابع ، سرانجام بدهی ناپایدار خواهد شد زیرا پروژه های تأمین شده به رشد منجر نمی شوند.”

برای دراگی ، با آموزش به عنوان یک بانکدار مرکزی ، موضوع بدهی عمومی همیشه مهم بوده است. وی توضیح داد: “تأثیر (از نسل بعدی اتحادیه اروپا ، ویراستار) بر رشد و پایداری بدهی در سالهای آینده هرچه بدهی اولیه بیشتر باشد ، بیشتر خواهد بود.” “به همین دلیل مهم است که کشورهای با بدهی بالا بسیار دقیق. ارزیابی بازده پروژه هایی که آنها تأمین مالی خواهند کرد “.

انتخاب باید منطقی باشد ، اما زمان نیز متغیر مستقلی نیست. وی توضیح داد: “مقامات باید سریع اقدام کنند ، زیرا در بسیاری از بخشها و کشورها ، به ویژه برای شرکت های کوچک و متوسط ​​در آستانه پرداخت قدرت قرار داریم ، با انقضا برنامه های پشتیبانی و دارایی های موجود در اثر از بین رفتن خسارات.”
این کشور همچنین از مدیریت مرحله اضطراری و سپس راه برون رفت از بحران آگاه است: سردرگمی واقعی ناشی از بی سابقه بودن این بحران ، ابعاد واقعی آن را پنهان می کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.