تقریباً از هر 10 ایتالیایی 8 نفر استرس دارند ، 51٪ دلیل آن کووید است

[ad_1]

استرس ایتالیایی های مرتبط با را افزایش می دهد یک بیماری همه گیر پوکی. 77٪ از شهروندان در سطح بالا و متوسط ​​احساس فشار می کنند ، تقریبا 8 از 10. و 51٪ علت آن را شرایط اضطراری ویروس کرونا می دانند ، درصدی که در مقایسه با ماههای اخیر در حال افزایش است.

این به دلیل به روزرسانی “فشار سنج” است ، نظرسنجی دوره ای که توسط موسسه Piepoli به نمایندگی از انجام شده استسفارش ملی روانشناسان (Cnop) ، كه متخصصانش هشدار می دهند: “در میان افراد در معرض خطر جوانانی هستند كه دچار موج طولانی از مشکلات روانی می شوند.”

این نظرسنجی در 11 ژانویه بر روی یک نمونه نماینده از جمعیت (47٪ مرد و 53٪ زن) انجام شد. به نظر می رسد که 23٪ سطح پایین استرس ، 43٪ سطح متوسط ​​و 34٪ بالا را گزارش می کنند. اگر در سطح ملی شاخص استرس برابر با 58 باشد ، برای کسانی که در شمال شرقی ، مرکز و جزایر زندگی می کنند افزایش می یابد (59) ، در حالی که در جنوب (57) و در شمال غربی (54) کمی کاهش می یابد. سه دلیل عمده وجود دارد: 51٪ آن را به اورژانس کرونا ویروس نسبت می دهند ، به دنبال آن وضعیت کار (13٪) و وضعیت اقتصادی (10٪).

میزان استرس همه گیر در حین محاصره زیاد بود و سپس در تابستان (27 درصد در 31 اوت) کاهش یافت تا در پاییز دوباره افزایش یابد (47 درصد در 30 نوامبر ، 48 درصد در 16 نوامبر). دسامبر ، 50٪ در 21 دسامبر) در نظرسنجی 11 ژانویه تقریباً دو برابر شد (51٪). دیوید لازاری ، رئیس Cnop به آنسا ، توضیح می دهد: “داده ها و مشاهدات در این زمینه ،” بدون تردید دوره ای ، وضعیت تقریباً استرس ساختاری را نشان می دهد. ” در میان افراد در معرض دید جوانانی هستند که با از دست دادن تماس عاطفی و روابط با معلمان ، نقطه شروع خود را که توسط مدرسه نشان داده می شود ، از دست می دهند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *