تحرک و بحران کووید: 50٪ کارگران از ماشین شخصی منصرف می شوند

[ad_1]

حداقل 50٪ از کارگران آماده تغییر عادات تحرک خود هستندرها کردن از ماشین شخصی. و فقط 20٪ تمایلی به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ندارند. این نتیجه نظرسنجی تحرک Covid است که در بین چند صد کارمند در رم ، میلان و پالرمو توسط MUV ، یک استارت آپ فن آوری اجتماعی گرا که با تحرک پایدار سرو کار دارد ، انجام شده است.

تحقیقاتی که اخیراً در Wired Italia منتشر شده و در اولین وضعیت اضطراری Covid-19 انجام شده است ، نیز تجزیه و تحلیل می کند عامل کار هوشمند و تأکید می کند که حداقل 50٪ از پاسخ دهندگان می توانند به کار در خانه (حتی به روشی غیر انحصاری) ادامه دهند. به طور کلی ، همچنین واضح است که ، صرف نظر از فاصله از کار ، تمایل به تغییر به سمت وسایل حمل و نقل پایدارتر (پیاده روی ، دوچرخه سواری ، خدمات مشترک ، حمل و نقل شرکتی ، سفر مشترک) در مقایسه با اتومبیل شخصی است.

پاسخ کارگران به پرسشنامه های اداره شده توسط MUV بار دیگر تأکید می کند که طرح تحرک شرکتی و برنامه تحرک جوامع بزرگ شهروندان (کارمندان شرکت ها و ارگان های عمومی ، دانش آموزان مدارس و دانشگاه ها) چقدر برای کاهش تأثیر جاده مهم است. ترافیک بر روی محیط زیست و به طور کلی کیفیت زندگی و پایداری شهرهای ما را بهبود می بخشد.

با وضعیت اضطراری کنونی کوید -19 ، موضوع پیامدهای بهداشتی و زیست محیطی “ضروری” سفر در خانه و خانه بسیار مهم شده است. از جمله ، طی ماههای اول همه گیری ، تهیه یک برنامه سفر کاری (PSCL) ، که به عهده مدیران تحرک است ، به لطف فرمان شروع مجدد 19 مه 2020 برای شرکتهای با بیش از 100 کارمند اجباری شد.

با توجه به کمک پزشکی فوری و اضطراری ، MUV در کمتر از 4 هفته PSCL (قصد سفر از خانه به محل کار) ، PSCS (قصد سفر از خانه به مدرسه) و POLA (برنامه عملیاتی کار انعطاف پذیر) را دارد و در کمتر از 4 هفته خدمات تولید تخصصی را ارائه می دهد. نیاز فوری به توسعه چنین برنامه هایی. این روند در شرایط “عادی” بین دو تا سه ماه طول می کشد تا برنامه تدوین شود. MUV به لطف داده های جمع آوری شده به صورت ناشناس از طریق MUV Game ، برنامه ای که از سال 2018 ، با ردیابی حرکات روزانه کاربران ، یک چالش جهانی را به نام تحرک پایدار راه اندازی می کند ، سرعت را افزایش می دهد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *