تامپون و واکسن علیه دوستان کوید ، پزشکی از Cosenza ASP متوقف شد

[ad_1]

بوده است حذف شده به دلیل سو fraud استفاده ، کلاهبرداری و جعل در اسناد عمومی مدیر پزشکی مرجع بهداشت استان کوزنزا. در میان ادعاهای جنجالی ،استفاده از ماشین شرکت برای اهداف شخصی ، بلکه استفاده از واکسن Covid برای دوستانش.

صبح ، یک یادداشت توضیح می دهد ، کارابینی های گروه بهداشت ناپل در حال انجام دستور بازداشت موقت بودند که توسط قاضی تحقیقات مقدماتی پائولا به درخواست دادستان پیرپائولو برونی به عنوان بخشی از تحقیقات انجام شده توسط سرویس تحقیقات انجام شد. ضد ظرافت و سلامت کوزنزا. جستجوی منازل در حال انجام است و همچنین اسناد و مدارک موجود در دفاتر اداره دولتی.

اقدام احتیاطی پیش بینی می کند برکناری از دفتر دولتی به مدت 12 ماه، مدیر پزشکی ، مدیر پزشکی بیمارستان Spoke در Cetraro-Paola و سایر دفاتر بهداشتی در استان Cosenza ، زیرا وی مسئول جرم سوisa استفاده است. این مرد همچنین به دلیل کلاهبرداری ، جعل اسناد عمومی و نقض آزادی در انتخاب پیمانکار تحت تحقیق است.، و همچنین برای فرضیه های بیشتر سو m استفاده از داروها و سایر وسایل پزشکی بیمارستان.

تحقیقات انجام شده توسط Nas Carabinieri از Cosenza برای بیش از 10 ماه از طریق مکالمه تلفنی و شنود از محیط و همچنین بر اساس خدمات نظارت و نظارت ، به ما امکان داد یک سری سوisa استفاده های مربوط به ماشین شرکت را روشن کنیم. که مدیر پزشکی از آن برای اهداف شخصی استفاده می کرد: او با دوستان و اقوام خود به فرودگاه می رفت ، در مرکز خرید ایکیا در سالرنو خرید می کرد ، خانواده و سایر افراد را که از طریق ارتباطات شخصی به او متصل بودند ، برای ناهار و شام ، حتی در خارج از منطقه ، حتی گاهی شب را در آنجا می برد. امکانات هتل.

علاوه بر این ، در طول فعالیت ها ، رفتار غیرقانونی برای عملکرد غیرقانونی تامپون های مولکولی برای آزمایش ویروس Covid-19 به نفع بسیاری از بستگان نزدیک ، و متعاقباً برای تزریق نامناسب واکسن به دوستان ، ثبت شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *